Paperless Lite – odkryj sposoby na zwiększenie efektywności w swojej firmie 

Paperless Lite – odkryj sposoby na zwiększenie efektywności w swojej firmie

Ekologiczny trend paperless wdrażany jest w coraz większej liczbie nowoczesnych przedsiębiorstw. Jego najważniejszym celem jest redukcja zużycia papieru, która przynosi naprawdę sporo korzyści. Strategia ta wymaga jednak włączenia technologicznych rozwiązań, które zastąpią te tradycyjne. W tej kwestii z pomocą przychodzą nam doświadczone firmy, takie jak Paperless Lite, dostarczające niezbędne narzędzia.

Trend paperless – dlaczego warto?

Nurt paperless związany jest z ograniczeniem dokumentacji papierowej na rzecz materiałów cyfrowych. Jego przejawem może być chociażby digitalizacja dokumentów i gromadzenie ich w formie elektronicznej czy rezygnacja z drukowanych faktur. Poza oczywistą zaletą takiego podejścia, jaką jest ochrona środowiska naturalnego, korzyści płynące z redukcji liczby wydruków wiążą się z oszczędnościami dla przedsiębiorstwa wynikającymi z obniżenia wydatków na papier, ale przede wszystkim z usprawnienia obiegu dokumentów i przyspieszenia procedur, takich jak obsługa klientów i komunikacja z partnerami biznesowymi.

Jak zużywać mniej papieru firmie? Poznaj ofertę Paperless Lite

Paperless Lite to lider w branży paperless oferujący rozwiązania usprawniające procesy biznesowe, które jednocześnie prowadzą do oszczędzania papieru, takie jak podpis elektroniczny, elektroniczna wymiana dokumentów czy e-platforma do obsługi klientów. Wszystkie te usługi pomagają w szybszej wymianie dokumentacji, podnoszą efektywność działań i pozwalają na lepszą obsługę klientów, poprzez obniżenie zużycia, a niekiedy i całkowitą eliminacje wydruków. Poznajcie proponowane rozwiązania.

Paperless Lite – odkryj sposoby na zwiększenie efektywności w swojej firmie

Podpis elektroniczny eSing Lite

Bezpieczny podpis elektroniczny umożliwia podpisywanie dokumentów czy zawieranie umów z dowolnego miejsca, gwarantując nam elastyczność w kontaktach z kontrahentami. Podpis eSing Lite może być składany poprzez specjalnie przeznaczoną do tego celu platformę internetową lub też za pośrednictwem urządzenia z warstwą biometryczną, np. tabletu. Każdy podpisany dokument zostaje zabezpieczony certyfikatem cyfrowym, a proces wymiany umów staje się wyjątkowo szybki. Co więcej, wszystkie kontrakty możemy zgromadzić w jednym miejscu, w razie potrzeby zyskując do nich natychmiastowy dostęp.

Elektroniczna wymiana dokumentów EDI Lite

Wymiana dokumentów z partnerami biznesowymi może być naprawdę bezproblemowa. Za sprawą EDI Lite w dosłownie kilka chwil jesteśmy w stanie wygenerować czy edytować zamówienia, faktury, korekty oraz noty księgowe w dowolnym miejscu i czasie. I – po raz kolejny – z jednego miejsca możemy skutecznie zarządzać przepływem dokumentów w całej naszej firmie.

Elektroniczna platforma do obsługi klientów eBOK Lite

Znajdujące się w ofercie Paperless Lite Elektroniczne biuro obsługi klientów jest miejscem, w którym klienci wiele spraw mogą załatwić samodzielnie, sprawdzając m.in. swoje rozliczenia, statusy płatności, salda rozrachunków, wysyłając oraz odczytując wiadomości i monitorując swoją historię aktywności. Jako przedsiębiorcy natomiast z poziomu jednego serwisu online lub aplikacji mamy dostęp do danych naszych klientów. Wszystko to przekłada się na sporą oszczędność czasu i środków finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj