Spotkanie w dobrym stylu

Wbrew temu, co się powszechnie mówi, nie chcemy zamykać się w swoich domach i żyć wirtualnie. A przynajmniej nie cały czas. Potrzeba przebywania w otoczeniu ludzi jest w nas stosunkowo silna. U jednych rozrasta się do uczestnictwa w wielkich imprezach, a u innych do małych rodzinnych spotkań. Ale jest i będzie w nas zawsze.

Poznaj swoich klientów

Kontakt osobisty z drugim człowiekiem jest ważny w biznesie. Rozwój techniki pozwala na automatyzację niektórych naszych obowiązków, zatem mamy trochę więcej czasu na poznanie naszych kontrahentów, współpracowników, klientów. Dlatego coraz większą popularnością cieszy się organizacja firmowych eventów i to niezależnie od pory roku, budżetu firmy, jej zasobów ludzkich, powierzchni biurowych czy produkcyjnych oraz oczywiście mebli. Dużą pomocą w tej kwestii jest wypożyczalnia mebli eventowych. Jednym z liderów na rynku wypożyczalni mebli jest firma Rent Design, jednak to nie tylko same meble, ale też zespół, który naprawdę chce pomóc sprawnie zorganizować Twój event. Korzystanie z usług profesjonalistów to renoma dla Twojego biznesu.

Szeroki wybór mebli eventowych

Wypożyczalnia mebli eventowych Rent Design posiada w swoich magazynach prawie 30 tysięcy produktów, dostępnych od ręki w Warszawie. W ofercie znajdują się krzesła, hokery, fotele, pufy, sofy, stoły, mównice, bary, oświetlenie, stoły bufetowe, ekspozytory, meble ogrodowe, meble eko i przeróżne dodatki. Co ważne, meble te występują w różnych kolorach, wielkościach i stylach. Z pomocą mebli z wypożyczalni Rent Design z powodzeniem zorganizujesz konferencję, kongres, koncert, wystawę, szkolenie, imprezę motywacyjną, bal, czy też obiad. Spotkanie może odbyć się w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Do tego Twoje przedsięwzięcie może mieć charakter klasyczny lub nowoczesny, formalny lub nieformalny. Za każdym razem impreza może mieć inną oprawę. A wszystko za sprawą właściwie dobranych mebli, których nie musisz kupować. Fajnym rozwiązaniem jest umieszczenie logo Twojej firmy na wypożyczonych meblach.

Doradztwo i profesjonalna obsługa techniczna eventu

Nie wiesz jak zabrać się za przygotowanie Twojej imprezy? Nie trać czasu na zastanawianie. Specjaliści służą pomocą już na poziomie opracowywania projektu i rezerwacji. Dopasują wyposażenie do Twoich potrzeb i doradzą, co jeszcze mogłoby spodobać się gościom, co jest aktualnie w modzie, a czego nie wypada robić. Co ważne, przetransportują wszystkie elementy w dowolnie wskazane miejsce w Polsce. Do tego sprawnie rozłożą i zdemontują wszystkie meble.

Długotrwała współpraca w organizacji imprezy

Świetnie zorganizowany event na pewno dobrze wpłynie na Twój biznes i z pewnością zmotywuje Cię do zorganizowania następnych. Długotrwała współpraca z wypożyczalnią, która zna Twoje potrzeby i oczekiwania, to sama korzyść. Ponadto możesz skorzystać z rabatów dla stałych klientów oraz programu lojalnościowego, dzięki któremu można otrzymać wartościowe nagrody.

fot. rentdesign.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj