Hurtowe zamawianie wody do firmy – dlaczego warto?

Dostarczenie wody pracownikom jest w wielu przypadkach obowiązkiem pracodawcy. Nawet jeżeli działalność firmy lub warunki termiczne nie kwalifikuje do obowiązkowego dostarczenia wody to i tak warto to zrobić. Dostarczenie wody pracownikom pomoże zbudować dobre relacje pomiędzy stronami. Pracownik ma świadomość tego, że pracodawca o niego dba.

Na polskim rynku można znaleźć wiele producentów wody, jednak wybór odpowiedniego dostawy nie jest wcale prosty. Powinien on być poprzedzony kilkoma pytaniami, które wiążą się między innymi z formą zamawianej wody czy też jakością produktu. Dzięki temu można wybrać wodę dla firmy, która będzie wysokiej jakości, a także praktycznie dystrybuowana.

Woda dobrej jakości

Producentów wody, którzy hurtowo zaopatrują firmy w wodę obowiązują bardzo restrykcyjne normy jakości. Woda dla firmy musi opiewać w odpowiednią ilość składników mineralnych, dzięki czemu będzie uzupełniać braki tych składników w organizmach pracowników. Jest to szczególnie ważne w pracach fizycznych, ponieważ razem z potem organizm wydala mikroelementy niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Producent wody dla firmy musi spełniać szereg wymogów między innymi sanepidowskich. Woda nie może zawierać jakichkolwiek bakterii, czy też innych niepożądanych substancji. Dzięki tym wymogom mamy gwarancję wysokiej jakości zamawianej wody.

Zamawiać czy kupować samemu wodę do firmy?

Zamówienie wody jest zdecydowanie wygodniejszą opcją od kupowania jej samemu. Zamawiając wodę możemy być pewni jednolitej jakości całej partii oraz możemy liczyć na wsparcie ekspertów, którzy pomogą w odpowiednim wyborze. Dodatkowo hurtowe zamówienie wody dla firmy wiąże się zwykle z niższą ceną, co pomaga zoptymalizować koszty działalności. W przypadku zamówienia przy jakichkolwiek problemach można liczyć na szybki kontakt z firmą. Kupując wodę samemu, nie zawsze można być jej jakości a w przypadku jakichkolwiek problemów z produktem może być trudno o kontakt z producentem w tej sprawie.

Woda dla firmy bezpośrednio czerpana ze źródła

Przy zamawianiu wody dla swojej firmy warto zwrócić uwagę na jej dokładnie pochodzenie. Woda czerpana ze źródła jest najzdrowszym rodzajem wody i jeżeli producent oferuje tego rodzaju wodę to warto ją wybrać. Woda tego typu zwykle jest bardzo bogata w minerały, takie jak na przykład:

  • wapń,
  • magnez,
  • sód,
  • potas,
  • fluor,

oraz wiele innych. Obecność odpowiedniej ilości tych minerałów warunkuje wysoką jakość wody. Na polskim rynku istnieje wiele firm dostarczających źródlaną wodę dla firmy.

Woda butelkowana a w dystrybutorze

Jest to częste pytanie, jakie zadają sobie firmy podczas zakupy wody dla pracowników. Naszym zdaniem woda butelkowana jest zdecydowanie bardziej praktyczną formą od wody w dystrybutorze. Pozwala na łatwy transport wody, bez konieczności wożenia ciężkiego dystrybutora oraz wody w olbrzymich baniakach. Dodatkowo pracownicy mogą mieć butelkę wody zawsze przy sobie i nie muszą ciągle chodzić po nią do dystrybutora, który czasem może znajdować się w dość dużej odległości. Szczególnie w czasie pandemii jest to ważne, ponieważ jest to rozwiązanie ograniczające kontakt pracowników i dzięki temu ogranicza również ryzyko potencjalnego zakażenia. Warto pamiętać o tym fakcie zamawiając wodę dla swojej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj