Jak wydać własną książkę w jednym egzemplarzu?

Każdy z nas chciałby zachować piękne chwile na długo. Obraz i tekst to dwa najważniejsze nośniki emocji i wspomnień. Nie ma pamiątki piękniejszej niż książka wypełniona zdjęciami, opisami, rysunkami. To książka jedyna w swoim rodzaju, wykonana w 100 % zgodnie z Twoimi oczekiwaniami! Jak wydać własną fotoksiążkę?

Jak stworzyć własną książkę ze zdjęciami?

CEWE Fotoksiążka została odznaczona laurem Konsumenckiego Lidera Jakości 2019. Nie bez powodu! Stworzenie fotoksiążki z użyciem programu CEWE FOTOŚWIAT jest niezwykle proste. Ponadto taką fotoksiążkę można naprawdę urozmaicić. W jaki sposób? Warto dodać własne opisy, historie czy dedykacje. Świetnym pomysłem jest także urozmaicenie książki o pamiątki z podróży czy rysunki dziecka. W tym celu wystarczy wykonać ich fotografie na jasnym tle i umieścić na kartach książki. Wszelkie obrazy można dodawać w wybranym ustawieniu i rozmiarze. Dodatkowym atutem jest opcja wyboru tła, zdobień, kolorów czcionek. Od czego zacząć?

Jak to zrobić – krok po kroku

Aby wydać własną fotoksiążkę, pobierz darmowy program do projektowania na swój komputer. Cały proces rozpoczyna się od wyboru podstawowych cech Twojej książki. Oto kroki, które należy wykonać w pierwszym etapie tworzenia.

 1. Na stronie startowej programu wybierz opcję „fotoksiążka”.
 2. W jakim formacie chcesz wydrukować książkę: panoramicznym, kwadratowym, pionowym, klasycznym?
 3. Pamiętaj również o wyborze okładki. Dostępne są okładki miękkie, twarde oraz eleganckie okładki z uszlachetnieniem.
 4. Wybierz rodzaj papieru. Dostępny jest papier do druku cyfrowego oraz papier fotograficzny. W ramach każdej z opcji wyróżnić można papier matowy, błyszczący oraz papiery premium.
 5. Który ze sposobów bindowania Cię interesuje? Jeśli chcesz, aby strony były płaskie i łączenia niewidoczne, wybierz opcję „lay – flat”. Taka opcja dostępna jest przy wyborze papieru fotograficznego. Jeśli natomiast wybierzesz druk cyfrowy, łączenia będą widoczne. Ten model jest bardziej zbliżony do tradycyjnej książki.

Projekt własnej fotoksiążki. Jak projektować?

Rozpocznij tworzenie fotoksiążki samodzielnie lub z pomocą kreatora. Obrazy możesz dostosować pod kątem wielkości, a nawet obrócić w dowolny sposób. To jednak nie koniec. Możliwości jest bardzo wiele! Poniższa lista przedstawia cały proces projektowania w skrótowej formie.

 1. Wybierz rodzaj projektowania. Szybkie projektowanie przy pomocy kreatora jest zupełnie bezproblemowe. Projektowanie samodzielnie pozwala z kolei na większą dowolność.
 2. Wprowadź zdjęcia, fotografie rysunków i pamiątek. Możesz rozmieścić je w dowolny sposób!
 3. Pamiętaj, że istnieje również możliwość korekty obrazu. Dostępne są opcje wyostrzania i zwiększania kontrastu, jak też rozmycia i zmiany koloru.
 4. Jeśli interesuje Cię forma opisowa, dodaj tekst w dowolnym miejscu! W przypadku, gdy książka to prezent, na jednej z pierwszych stron warto umieścić dedykację.
 5. Nie zapominaj o tle. Tło może być kolorowe, jak też eleganckie, na przykład w odcieniach klasycznej czerni i bieli.
 6. Jeśli fotoksiążka jest pamiątką dla dziecka, warto użyć kolorowych dekoracji. Są one dostępne w programie do projektowania w formie grafiki. Oprócz tego, warto zwrócić uwagę na urocze ramki.
 7. Na koniec sprawdź czy wszystko jest zgodne z Twoim zamysłem i złóż zamówienie!

Jak wydać własną książkę w jednym egzemplarzu? To proste. Tworzenie fotoksiążki CEWE to wspaniała zabawa dla całej rodziny. Spraw niesamowitą pamiątkę dla siebie i swoich bliskich. Wszystko to możesz wykonać nie wychodząc z domu. Gotowa CEWE FOTOKSIĄŻKA trafi pod wskazany adres zanim się obejrzysz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj