Teczka ofertowa – czy to przydatny gadżet?

Teczka ofertowa - czy to przydatny gadżet?

Wiele osób słyszało o długopisach reklamowych oraz kubkach, ale nie wiedziało o tym, że doskonałym pomysłem na promocję firmy są pięknie zaprojektowane i estetycznie wyglądające teczki ofertowe. Teczka jak teczka – to przydatna rzecz, która pozwala grupować dokumenty i przechowywać je tak, aby się nie zniszczyły. Jest to więc gadżet przydatny, a w szczególności dobrze się prezentuje w momencie, kiedy wręczamy taką teczkę klientowi naszej firmy przy okazji przekazania niezbędnych dokumentów lub też oferty. Spersonalizowana teczka ofertowa jako gadżet reklamowy może być doskonałym elementem kształtującym pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

Na jakie teczki się zdecydować?

Wydaje się, że nie ma zbyt wielkiego pola do popisu w kwestii projektu takiej teczki, a przecież to nieprawda! Właściwie, dopiero w momencie, kiedy chcemy takie teczki zamówić na własny użytek okazuje się, jak wiele szczegółów trzeba dookreślić. Najlepszym rozwiązaniem jest zamówienie takich gadżetów reklamowych bezpośrednio w drukarni. Ewentualnie można też zrobić to za pośrednictwem agencji reklamowej, zwłaszcza jeśli przygotowuje ona dla nas pełną identyfikację wizualną oraz inne gadżety reklamowe.

Teczki ofertowe zakupisz w sklepie firmy MILO

Warto zastanowić się, nad sposobem zamykania takiej teczki. Oczywiście – można całkiem z niego zrezygnować, albo zdecydować się na teczkę wiązaną lub zapinaną na gumkę, co uniemożliwia przypadkowe wysypanie się dokumentów ze środka. Najpopularniejszym formatem takich teczek jest ten, który mieści standardowe strony A4. Można także określić kolor teczek oraz to, co ma się na nich znaleźć.

Informacje o firmie – w jaki sposób je nanieść na projekt teczki?

Teczki ofertowe mogą posiadać specjalne wcięcie, w którym bez problemu umieszcza się firmową wizytówkę ze wszystkimi danymi kontaktowymi. To wygodne, gdyż w razie potrzeby można wizytówkę wyjąć i włożyć do portfela. Dodatkowo, dane teleadresowe do firmy można umieścić na tylnej stronie teczki, podczas kiedy na przodzie dobrze będzie się prezentowała nazwa firmy, logo lub też chwytliwy slogan reklamowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj