Używany Ford Tourneo Connect – czy warto go kupować?

Używany Ford Tourneo Connect – czy warto go kupować?

Ford Tourneo Connect to jeden z wielu kombi-vanów dostępnych na rynku. To samochód przeznaczany przede wszystkim do przewozu większej liczby osób, ale również doskonały wtedy, gdy liczy się większa przestrzeń bagażowa. Czy warto zdecydować się na używany model? Gdzie można kupić go bez ryzyka i w przystępnej cenie?

W kolekcji Tourneo od Forda można znaleźć trzy modele samochodów, a mianowicie Custom, Courier oraz Connect. Ostatni z nich został stworzony specjalnie dla osób, które potrzebują więcej przestrzeni do dyspozycji niż ta oferowana przez zwykłe samochody kombi.

Czym może pochwalić się Ford Tourneo Connect?

Ford Tourneo Connect oferowany jest w dwóch wersjach pod względem liczby pasażerów – pięcioosobowej oraz siedmioosobowej. Obie z nich zostały wyposażone w nowoczesne, ekonomiczne silniki zapewniające bardzo dobre osiągi przy zachowaniu niskiego spalania. We wnętrzu prezentowany model Forda oferuje mnóstwo przestrzeni dla pasażerów oraz dla bagażu, dlatego dla każdego znajdzie się tutaj miejsce.

Na uwag w modelu Ford Tourneo Connect zasługują również zaawansowane rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa. Warto wskazać między innymi na system rozpoznawania znaków drogowych, który odczytuje je automatycznie i prezentuje na desce rozdzielczej czy też system ACS pozwalający uniknąć kolizji przy niskich prędkościach – jeśli system wykryje, że ktoś przed samochodem nagle się zatrzymał, sam uruchomi hamulce.

Używany Ford Tourneo Connect – czy warto?

Osoby poszukujące pojemnego samochodu powinny zdecydowanie przyjrzeć się bliżej modelowi Ford Tourneo Connect, ponieważ pod względem swoich parametrów stanowi on atrakcyjną alternatywę dla konkurencji w segmencie kombi-vanów.

Używane modele można znaleźć obecnie w wielu serwisach ogłoszeniowych, komisach czy na giełdach, ale najbezpieczniej zdecydować się na zakup pojazdu używanego od dealera. Mamy wtedy pewność co do jego stanu technicznego i możemy dodatkowo otrzymać na niego gwarancję.

W salonach skorzystamy też z dodatkowych bonusów – zniżki na usługi ASO, dodatkowe gratisy, tanie ubezpieczenia, korzystne finansowanie jak kredyt samochodowy na miejscu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj