Elementy wystroju wnętrz recepcji biurowej

Elementy wystroju wnętrz recepcji biurowej

Maty wejściowe i wewnętrzne nie muszą pełnić tylko i wyłącznie funkcji praktycznej, w postaci ograniczania brudu przedostającego się do siedziby biura. Z powodzeniem mogą służyć jako element wystroju wnętrza, dzięki czemu będziesz mógł wykorzystać ich zdecydowanie więcej – bez szkody dla całościowej prezencji swojej siedziby.

Maty wejściowe? Nie muszą być nudne!

Maty wejściowe do Twojego biura pod żadnym względem nie muszą być nudne. Zamiast jednolitego koloru, możesz np. zdecydować się na maty podłogowe z logo, które świetnie zareklamują Twoje przedsiębiorstwo. Mogą również być wykonane z włókna w kolorze dominującym w Twojej firmie, świetnie wkomponowując się w panujący w niej wystrój.

Pamiętaj: jak Cię widzą, tak Cię piszą. Nudny i nijaki wystrój wnętrza nie pomoże Twojemu przedsiębiorstwu i nie zrobi na nikim wrażenia. Tak samo, jak dbasz o optymalny kolor ścian i odpowiedni wystrój, musisz zadbać o wygląd swoich podłóg. Sprawi to, że wystrój wnętrza będzie kompletny i odpowiednio elegancki.

Zadbaj o recepcję!

Swoje zdolności designerskie możesz szczególnie wykorzystać projektując podłogę swojej siedziby. Np. główny hol, będący miejscem reprezentacyjnym, powinien być szczególnie zagospodarowany pod kątem estetyki, wystroju, jak i czystości. Odpowiedni dobór mat podłogowych nie tylko sprawi, że we wnętrzu nie rozniesie się błoto czy piach, ale także doda pomieszczeniu klasy i stylu.

Nie bój się postawić na różne kolory i kształty mat podłogowych. Możesz wybierać spośród bardzo wielu projektów i układów kolorystycznych, co zdecydowanie pozwoli Ci na taki dobór mat podłogowych, które fantastycznie sprawdzą się w Twoim biurze czy recepcji. Możesz nawet postawić na maty podłogowe z logo firmy, aby lepiej zapoznawać z marką swoich klientów lub partnerów.

Różne kształty i kolory

Maty wejściowe i wewnętrzne mogą być wyprodukowane w najróżniejszych kształtach i formach. Dostępne są maty prostokątne, trójkątne, okrągłe, eliptyczne, trapezowe, równoległoboczne, czy nawet sześciokątne. Najlepiej zrobisz pomysłowo łącząc ze sobą różne kształty mat, aby osiągnąć ciekawy i innowacyjny efekt końcowy.

Możesz postawić zarówno na maty jednokolorowe, jak i kilkukolorowe. Nic także nie stanie na przeszkodzie, aby zakupić maty wielokolorowe, z barwami składającymi się na ciekawy melanż. Staraj się eksperymentować i stosować nawet niestandardowe rozwiązania: dzięki nim, podłoga w Twoim biurze czy recepcji będzie zdecydowanie ciekawsza i zrobi lepsze wrażenie na odwiedzających.

A może mata z logo?

Niezwykle ciekawym rozwiązaniem jest mata podłogowa z logo firmy. Taka mata pozwoli Ci na wywarcie większego wrażenia na kliencie, zapoznanie go z Twoją marką, wzbudzi też w nim większe zaufanie.

Pamiętaj tylko, by nie popaść w tej kwestii w przesadę. Jeżeli zamieścisz logo przedsiębiorstwa na każdej macie podłogowej, klient może poczuć się tym nieco przytłoczony. Wówczas efekt okaże się niekoniecznie pozytywny. Staraj się robić to z umiarem, zwracając przy tym uwagę, by logo umieszczone było przede wszystkim w najbardziej widocznych miejscach Twojej siedziby.

Maty podłogowe – element wystroju wnętrza

Zarówno maty wejściowe, jak i maty w przestrzeni biurowej i w Twojej recepcji, mogą charakteryzować się ciekawym wyglądem i designem. Ich odpowiedni dobór zdecydowanie poprawi wygląd wnętrza Twojej firmy i zrobi zdecydowanie lepsze wrażenie na klientach. Bardzo ciekawą alternatywą mogą być też maty podłogowe z logo firmy, które pozytywnie wpłyną na postrzeganie Twojej marki.

Więcej informacji na: Lindstromgroup.com/pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj