Wycena online, szybka gotówka na koncie – tylko w lombardzie internetowym

Gdy potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki, nie czekaj na cud. Skorzystaj z usług lombardu internetowego Mooney.pl i ciesz się szybką gotówką na swoim koncie. Ekspresowa wycena i dziecinnie prosta transakcja – i to bez wychodzenia z domu – pozwolą Ci uporać się z dziurą w budżecie!

Lombard bliżej niż myślisz

Mooney.pl to lombard jedyny w swojej klasie! Jest pierwszym w Polsce portalem, świadczącym usługi skupu oraz skupu z odkupem w pełni online, bez wychodzenia z domu. Transakcji z Mooney możesz dokonać z dowolnego miejsca. Usługa skupu – czyli odpowiednik tradycyjnej sprzedaży w zwykłych lombardach czy na aukcjach internetowych – kierowana jest przede wszystkim do tych, którzy dysponują niepotrzebnymi, ale w pełni sprawnymi sprzętami czy kosztownościami i chcieliby się ich pozbyć, przy okazji nieźle zarabiając! Drugi typ transakcji – skup z odkupem – daje możliwość odzyskania „zastawionego” przedmiotu po 30, 60 lub 90 dniach. Skup z odkupem stanowi bezpieczną i łatwą do zrealizowania alternatywę dla chwilówek i obciążających pożyczek, a przy tym nie wymaga sprawdzania historii kredytowej.

W przeciwieństwie do zwykłych lombardów, do Mooney nie musisz się fatygować, aby uzyskać opinię rzeczoznawcy i wycenić przedmiot. Wszystko odbywa się za pośrednictwem sieci. Wystarczy wypełnić specjalny formularz na stronie mooney.pl, załączyć zdjęcia i wysłać, a eksperci portalu stworzą indywidualną ofertę w oparciu o gruntowną znajomość rynku. Oczywiście im bardziej skrupulatnie podejdziesz do zgłoszenia, tym krócej będziesz czekać na wycenę.

Zalety lombardu online Mooney.pl

Fakt, że nie musisz wychodzić z domu, żeby skorzystać z usług Mooney.pl, to największa zaleta serwisu. Ale nie jedyna! Portal działa całodobowo, więc to Ty wybierasz, o której godzinie jest Ci najwygodniej usiąść do zgłoszenia. Masz pełną kontrolę nad całym procesem skupu lub skupu z odkupem dzięki prostemu w obsłudze panelowi klienta. Nie musisz jeździć na żadne męczące spotkania, a gdy zdecydujesz się na dobicie targu z Mooney, nie martwisz się nawet o wysyłkę paczki, bo lombard opłaca i wysyła do Ciebie kuriera. W tym czasie Ty po prostu pakujesz przesyłkę. Kiedy kurier przyjedzie, da Ci do podpisu list przewozowy – i to już zasadniczo koniec formalności. Paczka rusza w drogę do rzeczoznawców z Mooney. Po jej dotarciu do celu na Twoje konto wystartują pieniądze.

Jeśli sprzedawałeś coś kiedyś na portalach aukcyjnych, widzisz sam, o ile łatwiejsza jest współpraca z Mooney. Zero przygotowania obszernych opisów, śledzenia dat aukcji, zero prowizji za wystawienie danej rzeczy, miliona kłopotliwych pytań od zainteresowanych osób… A przede wszystkim – żadnych przedłużających się sprzedaży. Parę kliknięć i pieniądze ruszają w drogę na Twoje konto.

Dużą zaletą jest również fakt, że w Mooney możesz sprzedać na raz kilka drogocennych przedmiotów, oszczędzając w ten sposób czas i nerwy. W tym niezwykłym lombardzie online istnieje opcja połączenia kilku przedmiotów w jednej transakcji, a później nadania ich we wspólnej paczce.

Lombard online, czyli skup i skup z odkupem

Mooney.pl świadczy dwa rodzaje usług: skup oraz skup z odkupem. Obie te transakcje przebiegają ekspresowo!

Skup z odkupem to komfortowa alternatywa dla szybkiej pożyczki. Może się nim cieszyć każdy, ponieważ Mooney nie sprawdza historii w BIK. Umowę skupu z odkupem zawiera się na 30, 60 lub 90 dni, wedle własnego wyboru. W razie konieczności przed upływem ustalonego czasu termin spłaty i wykupu można przedłużyć. W tym czasie cenny przedmiot, który „zastawiłeś”, czeka na Ciebie w bezpiecznym magazynie.

Z kolei skupowi bliżej jest do klasycznej sprzedaży. Cały proces wygląda bardzo podobnie: zgłoszenie, wycena, akceptacja oferty, wysyłka przez kuriera – z tym, że w przypadku wraz z przedmiotem skupu zbywasz prawo pierwszeństwa do jego odkupienia.

Co sprzedasz w Mooney.pl?

W Mooney.pl możesz pozbyć się naprawdę długiej listy rzeczy. Lombard zainteresowany jest wszelkiej maści elektroniką, w tym laptopami, tabletami czy smartfonami, konsolami, mniejszym i większym sprzętem RTV-AGD, w grę wchodzi również skup złotej biżuterii czy kolekcjonerskich monet. Spieniężyć można także zegarki, zegary i smartwatche. Generalnie prawie wszystko. A jeśli masz wątpliwości, czy Twoja propozycja zostanie zaakceptowana, po prostu spróbuj! Wycena online nic Cię nie kosztuje, a może okazać się, że sporo zyskasz. Zajrzyj na stronę Mooney.pl i przekonaj się, że zastrzyk gotówki już na Ciebie czeka.

Źródło zdjęć: shutterstock.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj