Jak w prosty sposób oszczędzić na czytaniu?

oszczędzanie storytel

Każdy, kto kocha książki, doskonale wie, jak droga może to być pasja. Cena tytułu, który najczęściej przeczytamy tylko raz, waha się od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych, a w przypadku albumów czy wersji kolekcjonerskich może być wielokrotnie wyższa. Upchnięcie kolejnego tomu w przepełnionych już szafach czy na uginających się od ich ciężaru półkach również nie należy do łatwych zadań. Jak zatem pogodzić przyjemne z pożytecznym i ograniczyć zużycie miejsca oraz zachować nieco więcej grosza w portfelu? Z odpowiedzią przychodzi platforma Storytel.

oszczędzanie na czytaniu storytel

Jako serwis oferujący tysiące audiobooków, Storytel wiedzie prym na rynku czytelniczym. W obecnych czasach niemal każda publikacja ukazuje się przynajmniej w formie ebooka, a coraz częściej również w wersji audio. Książki w swojej papierowej postaci stały się mało wygodne w codziennym życiu. Zwłaszcza mając konkurencję, która mieści się w maleńkim telefonie czy cienkim i lekkim jak naleśnik czytniku. I to w setkach tytułów za jednym razem! Atutem audiobooków jest ponadto ich niski koszt. Za pośrednictwem Storytel mamy nieograniczony dostęp do wszystkich oferowanych w serwisie tytułów za niewielką miesięczną opłatą równą średniej cenie standardowej książki kupionej w księgarni. Oszczędność jest wyraźnie odczuwalna, a na dodatek, w każdej chwili można zawiesić subskrypcję i nie płacić ani grosza.

oszczędzanie storytel zaginiona

O ile na wspomniane wyżej edycje kolekcjonerskie czy tytuły branżowe lub hobbystyczne, które zwyczajnie chcemy mieć na domowych półkach, warto wydać więcej, o tyle istnieją publikacje, które raz przeczytane, zostają prędko zapomniane. Ot, chwilowa rozrywka i powieść na jedno posiedzenie. Bardzo często jest tak w przypadku uwielbianych przez czytelników kryminałów. Po tego rodzaju tytuły warto sięgać właśnie w wersji audio, zwłaszcza, że aplikacja Storytel oferuje szeroką gamę rozrywki w kategorii książek grozy czy sensacji. Pisząc o kryminałach, wypada wręcz wspomnieć o ich najpopularniejszym polskim twórcy – Remigiuszu Mrozie. Jego książki nie schodzą z list bestsellerów, nie mogło zatem nie ukazać się również jako audiobooki. W tej wersji na Storytel znajdziemy między innymi serię thrillerów pisarza. Powieść „Nieodnaleziona” oraz jej kontynuacja „Nieodgadniona” stały się hitem, jak każda jedna książka Mroza. Trzymające w napięciu historie wzbogacane są rewelacyjną pracą lektorów, co dostarcza wielu dodatkowych wrażeń. Historia tajemniczego, niewyjaśnionego zaginięcia wciąga na długie godziny słuchania.

oszczędzanie audiobooki mróz

Jednym z mniej znanych kryminałów Remigiusza Mroza jest powieść „W cieniu prawa”. Opowieść z początku ubiegłego wieku przenosi słuchacza w czasie, wprost do austriackiego zaboru. Bardzo szybko wczuwamy się w postać głównego bohatera, przeżywając jego walkę o przetrwanie w świecie, w którym jako Polak znaczył tyle, co nic. Pasjonatom historii i realiów panujących w ówczesnym świecie pozycja ta zdecydowanie powinna przypaść do gustu.

Wiedząc już, jak w prosty i przyjemny sposób oszczędzić pieniądze i dać wytchnienie umęczonym półkom, wystarczy zrobić jeszcze tylko jedno: pobrać aplikację Storytel i zacząć przygodę z literaturą w wersji audio. Zarówno portfel, jak i oczy, będą wdzięczne za takie rozwiązanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj