Czy da się prowadzić firmę bez księgowego?

Na to pytanie trzeba odpowiedzieć już na początku. Da się! I to wcale nie jest takie skomplikowane, jakby mogło się wydawać. Nie potrzebujesz kończyć studiów w tym kierunku, ani żadnych kursów ekonomicznych. Wystarczy zainwestować w odpowiedni program!

Oszczędność na początek

Zaletą takiego rozwiązania jest na pewno oszczędność. Biura rachunkowe kosztują nawet kilkaset złotych/m-c , a zatrudnienie księgowego także łączy się z szeregiem poważnych wydatków. Natomiast, jeśli postawisz na samodzielne prowadzenie księgowości, to nie tylko zachowasz sporo funduszy w rezerwie, ale też poznasz tajniki wystawiania faktur. Kolejnym zyskiem jest to, ze masz pełną kontrolę nad tym co dzieje się z twoimi pieniędzmi i firmą, a dostęp do danych masz kiedy chcesz.

Jak zacząć?

Naprawdę łatwo! Wystarczy wejść przez dowolną przeglądarkę na stronę Streamsoft Firmino i założyć konto. Proces rejestracji do tego narzędzia trwa kilka sekund. Po zalogowaniu wpisujesz swój NIP i… już. Reszta danych uzupełni się automatycznie. Program jest połączony z serwerami GUS, więc zyskujesz pewność co do ich poprawności.

Dostęp z każdego zakątka świata!

Warto zaznaczyć, że dostęp do programu masz z każdego miejsca na ziemi. Streamsoft Firmino działa w chmurze – można się do niego zalogować z dowolnego urządzenia, które posiada dostęp do internetu. Jesteś na urlopie i chcesz zobaczyć ile twoja firma zarobiła w tym miesiącu? Albo jaki masz stan magazynowy produktów? W tej aplikacji sprawdzisz wszystko! Do tego twoje dane zapisywane są na zabezpieczonych serwerach, więc informacje będą na pewno chronione, a Ty zaoszczędzisz miejsce na dysku.

Chmura, czyli zawsze aktualnie

Streamsoft Firmino pracuje w chmurze, a to oznacza także, nie musisz martwić się aktualizacjami. Wszystkim zajmują się programiści, którzy są odpowiedzialni za aplikację! To właśnie oni dbają o to żeby aplikacja była zawsze aktualna. Nieco inaczej jest, gdy program jest zainstalowany na twoim sprzęcie. Wtedy sam musisz wgrać go na dysk, a później ją aktualizować.

Czytelny program – to prosty program

Wiele programów księgowych jest po prostu mało czytelna, przeładowana treścią i absurdalnie skomplikowana. Aplikacja stworzona przez Streamsoft jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Na głównym ekranie aplikacji znajdziesz najważniejsze informacje takie jak: ostatnie faktury, kondycja firmy, czyli wykres pokazujący przychody i koszty z różnych okresów. Poza tym łatwo podejrzysz również takie opcje, księgowość, windykacja oraz zadania. Te ostatnie to nic innego jak kalendarz, który na bieżąco „daje znać” co masz do zrobienia.

Ale jak to za darmo?

Normalnie! Za wersję BASIC Streamsoft Firmino nie zapłacisz ani grosza. Co więcej, jako nowy użytkownik, aż przez 30 dni będziesz mógł korzystać za darmo z kontra PRO. Po tym czasie sam zadecydujesz czy chcesz wykupić rozszerzenie, czy może wersja podstawowa w zupełności wystarcza.

Do tego kolejny bonus!

To nie wszystko. Aż przez 90 dni możesz testować za darmo także moduł Księgowość Online, który działa z każdą wersją konta BASIC, STANDARD i PRO! Wciąż nie jesteś przekonany? Zobacz wersję demo i sprawdź jak intuicyjna jest księgowość ze Streamsoft Firmino

Księgowość online

Jest to funkcjonalność, która pozwala rozliczyć twoją firmę w mniej niż 3 minuty. Niewiarygodne? Przekonaj się sam!

Do tego możesz także wykupić dostęp do konta dla kolejnych użytkowników oraz poprowadzić w jego ramach kolejne firmy.

Tanio i wygodnie

Podsumowując, Streamsoft Firmino to czysta korzyść! Oczywiście, najlepiej postawić na wersję PRO, która oferuje najwięcej możliwości. Przecież jej koszt to wciąż zaledwie kilka procent ceny, którą byś musiał zapłacić za księgowego, lub biuro rachunkowe! Oszczędzone pieniądze będziesz mógł zainwestować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj