Gdzie można zlecić obsługę korespondencji masowej we Wrocławiu?

Jeśli prowadzisz firmę, która cyklicznie wysyła swoim Klientom różnego typu oferty, powiadomienia czy okazjonalne wiadomości za pomocą konwencjonalnej poczty, to wiesz, że wiążę się to z długim nakładem dosyć żmudnej pracy. Samo wygenerowanie listów to dopiero początek, bo przecież potem należy je wydrukować, spakować i dostarczyć do placówki pocztowej. Jednak na szczęście można powierzyć to zadanie komuś innemu i w dłuższej perspektywie może to być naprawdę opłacalne rozwiązanie. Istnieje szereg powodów, dla których warto, by korespondencją masową zajęła się drukarnia. Wrocław ma więc w czym wybierać.

Warto rozważyć drukarnie, które prowadzą wysyłkę poza Wrocław

Kiedy spojrzymy na etapy składające się na obsługę korespondencji masowej, możemy zauważyć, że krokiem stricte produkcyjnym jest druk. Właśnie dlatego w ramach tej usługi świetnie sprawdzą się drukarnie, a Wrocław nie jest ich pozbawiony. Coraz częściej można spotkać się z przypadkiem, kiedy w ofercie znajdziemy nie tylko kompleksowe przygotowanie przesyłek, ale również wszelkie działania związane z doprowadzeniem procesu do końca. Jednak całościowa obsługa korespondencji przez drukarnię ma sens wyłącznie wtedy, kiedy same wydruki są wysokiej jakości.

Profesjonalny druk cyfrowy Wrocław może znaleźć w Drukarni KiD

Drukarnią, którą cechuje wieloletnie doświadczenie i powtarzalna jakość dostarczanych usług, jest wrocławska Drukarnia KiD. W technice cyfrowej wykonywane są tam rozmaite rodzaje wydruków, a w razie potrzeby można zdecydować się na druk offsetowy. Drukarnia KiD oferuje wydruk i obsługę korespondencji masowej takiej jak:

  • publikacje – materiały reklamowe,
  • kupony,
  • zaproszenia,
  • korespondencja,
  • faktury i inne dokumenty,
  • ankiety do badania rynku,
  • zestawienia finansowe (faktury, wykaz przeprowadzonych transakcji, monity, specyfikacje zadłużeń, wezwania do zapłaty)

Tak szeroki zakres możliwości sprawia, że Drukarnia KiD może długofalowo obsługiwać daną firmę i jej Klientów, a wszystko to zgodnie z przepisami RODO i z gwarantem bezpieczeństwa danych.

Jeśli potrzebna jest godna zaufania drukarnia, Wrocław może stawiać na KiD

15 lat na rynku ugruntowało pozycję tej wrocławskiej drukarni, a przede wszystkim pokazało, że jest rzetelnym wykonawcą powierzonych zleceń. W kontekście korespondencji masowej jest to szczególnie istotne, bo ze względu na wspomniane wcześniej RODO, niezwykle ważną wartością jest bezpieczeństwo danych. Jednocześnie jest to dodatkowa korzyść dla Klienta, który raz decydując się na powierzenie bazy kontaktów podmiotowi, który będzie odpowiedzialny za obsługę masowej korespondencji, zapewnia sobie szybszą realizację kolejnych zleceń tego rodzaju. Minimalizuje to również ryzyko niepotrzebnego udostępniania wrażliwych danych do wielu miejsc. Jednak przede wszystkim oznacza to sytuację, w której po stronie firmy pozostaje wyłącznie wygenerowanie określonej treści, a cały proces przekazania jej odbiorcom zostaje powierzony zewnętrznemu operatorowi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj