Ludwik i Lucek – niezawodne płyny do mycia naczyń

W dobie wszechpanującej automatyzacji i tendencji do ułatwiania sobie życia, moda na zmywarki rozkręciła się na dobre. Mówienie o tym, że zmywarkę możemy spotkać w każdym domu, jest przesadą, niemniej rzeczywiście, coraz więcej osób decyduje się na ten zakup. Jak wiadomo, oszczędzamy w ten sposób czas, odchodzi nam niezbyt przyjemny obowiązek i przede wszystkim upraszczamy codziennie czynności. Mimo tego, płyny do mycia naczyń muszą się znaleźć w każdej kuchni, gdyż nawet posiadając zmywarkę, używamy je codziennie. Jest to niezastąpiony środek nie tylko do zmywania, ale również do szeregu innych prac domowych. W końcu, jaki środek tak dobrze oczyszcza różne powierzchnie z najbardziej irytującego i uciążliwego brudu? Ile razy, szukając porad dotyczących tego czym należy coś przeczyścić, natrafiamy na informację, że płyn do mycia naczyń się przyda? Możemy śmiało pokusić się o stwierdzenie, że jest to produkt uniwersalny.

Ludwik – najlepszy płyn do mycia naczyń od pokoleń

Płynami do mycia naczyń, których nikomu nie trzeba przedstawiać, są oczywiście, znane od pokoleń płyny Ludwik i jego młodsza linia – płyny  Lucek. Ludwik to płyn do mycia naczyń, których historia sięga połowy lat 60. XX wieku. W 1964 roku pojawił się on na polskim rynku. Warto zaznaczyć, że w USA pierwsze środki do zmywania pojawiły się zaledwie kilka lat wcześniej. GRUPA INCO S.A. na każdym kroku podkreśla przywiązanie do tradycji. Mówiąc o płynie do mycia naczyń, mamy jednoznaczne skojarzenia z klasycznym Ludwikiem o zapachu miętowym. Mimo tego, że obecnie rynek jest zalany różnymi innymi markami, które pojawiają się jak grzyby po deszczu, to najchętniej sięgamy po to, co dobrze znamy. Producent sukcesywnie wprowadzał na rynek nowe wersje zapachowe, tak by odpowiadać na zapotrzebowania konsumentów. Wprowadzono również formułę balsamu myjącego, który jeszcze bardziej dba o skórę dłoni podczas zmywania.

Lucek – szeroki wybór wariantów zapachowych

GRUPA INCO S.A., producent płynu do mycia naczyń Ludwik przygotowała również coś dla osób szukających bardziej ekonomicznych środków. Lucek to płyn do mycia naczyń, który spełni oczekiwania każdego klienta, ale kosztuje mniej aniżeli Ludwik. Szeroki wybór różnych wariantów zapachowych to odpowiedź na potrzeby rynku. Lucek sprawdza się w wielu sytuacjach i bardzo często, posiadając w domu zmywarkę, klienci kupują bardziej ekonomiczny płyn do mycia naczyń.

Niezawodne i uniwersalne płyny do mycia naczyń

Wysoka jakość, skuteczność i tradycja marki – wszystko to przyciąga klientów do Ludwika oraz Lucka. Nie bez przyczyny środek ten cieszy się tak ogromnym zaufaniem konsumentów, co jasno pokazują oficjalne statystyki i zestawienia. Niezawodny płyn do mycia naczyń musi się znajdować w każdym domu. Postaw na preparaty znane od lat, a na pewno się nie zawiedziesz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj