Optymalne narzędzia pracy w firmie – jakie sprzęty i usługi wybrać?

Aby dobrze wypełniać swoje obowiązki, należy odpowiednio przygotować miejsce pracy. Najczęściej do tego celu wykorzystuje się urządzenia elektroniczne. „Narzędziami” można także nazwać funkcjonalne aplikacje, których działanie pozwala usystematyzować nasze zadania lub szybciej je wykonywać. Warto pamiętać, że do obsługi każdej z nich potrzebny jest dobry Internet dla firm, który pozwoli w pełni wykorzystać ich potencjał.

Aplikacja Nozbe – pomoc w ustalaniu zadań

Aplikacja Nozbe jest programem, który zdobywa coraz większą popularność. Jej autorami są polscy programiści, którzy zdecydowali się stworzyć aplikację, z jakiej sami chcieliby korzystać i jakiej potrzebują. Działanie Nozbe pozwala skutecznie zarządzać zadaniami, a także projektami. Ponadto daje wiele możliwości podczas pracy zespołowej. Praktyczne opcje znacznie ułatwiają organizację zadań. Wśród najważniejszych warto wymienić takie możliwości jak: ustalanie terminów zadań, komentowanie, dodawanie checklist, a także cykliczność zadań. Kalendarz w aplikacji świetnie sprawdza się w przypadku deadline’ów – wszystkie terminy są przedstawione w sposób czytelny dla użytkownika.

Zapisuj i przechowuj notatki za pomocą Evernote

Evernote to świetnie wykonana aplikacja. Pozwala na nadawanie priorytetów swoim pomysłom, a także listom zadań. Niewątpliwie jest jedną z tych aplikacji, które pomagają zwiększać produktywność zarówno swoją, jak i zespołową. Dużym udogodnieniem jest także to, że notatki można umieszczać w specjalnym kalendarzu, a także dodawać interesujące filmiki i załączniki. Podczas pracy często zapominamy o wielu zadaniach lub pomysłach. Z aplikacją Evernote nie trzeba się o to martwić.

Trello – efektywna i szybka praca w zespole

To program, który znacznie ułatwia zarządzanie zadaniami i poszczególnymi projektami w zespole. Przejrzysty widok wirtualnej tablicy z listą zadań „do zrobienia” pozwala lepiej rozeznać się w statusach projektów i zweryfikować, jakie zadania mamy jeszcze do wykonania. Sposób działania aplikacji jest bardzo prosty – po utworzeniu zespołów przypisujemy im tablice z projektami, a na nich tworzymy listy i karty z opisem konkretnych działań. Karty możemy przesuwać, nadając im odpowiedni priorytet, modyfikować i zapisywać, a także przypisywać zadania poszczególnym członkom zespołu. Co więcej, do kart możemy dołączyć pliki, dzięki czemu wszystkie potrzebne materiały znajdują się w jednym miejscu. Trello jest bardzo elastycznym programem, który możemy dostosować do potrzeb każdego zespołu, również jednoosobowego. Aplikacja może być także zintegrowana z chmurą czy wirtualnym dyskiem. Możemy z niej korzystać na każdym urządzeniu oraz online.

Zadbaj o łącze internetowe

Wszystkie wymienione aplikacje są cenną pomocą, jeżeli chodzi o wykonywanie swoich obowiązków. Pozwalają zapisać i rozłożyć w czasie najważniejsze zadania, zanotować świetne pomysły. Jednak, aby bezproblemowo korzystać z tych narzędzi, potrzebny jest stabilny i niezawodny Internet dla firm.

Takim rozwiązaniem może być na przykład szybki światłowód, który zapewnia bardzo stabilne połączenie. Wśród dostawców oferujących tego typu łącze jest INEA, która zapewnia Internet dla firm idealnie dopasowany do potrzeb firmy. Operator gwarantuje elastyczny pakiet internetowy z możliwością zwiększania pasma w każdym momencie trwania umowy oraz monitoring sieci i wsparcie techniczne 24/7/365. Co więcej, Internet dla firm w INEA to gwarancja jakości świadczonych usług, potwierdzona umową SLA. Dzięki takim rozwiązaniom, praca w firmie będzie znacznie łatwiejsza i wygodniejsza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj