Oświetlenie zewnętrzne budynku – jakie produkty LED warto wybrać?

Oświetlenie zewnętrzne to ważna kwestia podczas urządzania domu, a także jego otoczenia. Wybór rodzaju oświetlenia może wpływać na bezpieczeństwo i komfort, dlatego warto stawiać na nowoczesne rozwiązania, np. naświetlacze LED oraz zasilacze.

Aranżacje oświetleniowe to element architektury budynku, ale mają też duży wpływ na atmosferę w ogrodzie. Systemy LED są skuteczne i energooszczędne, a także prezentują się wyjątkowo estetycznie.

Oświetlenie LED – modne, ale i energooszczędne

Zadbaj o dobre oświetlenie podjazdów, ścieżek, miejsca przy koszach na śmieci, a także tarasu. Nowoczesne naświetlacze LED oraz praktyczne zasilacze do LED marki Ledexa zdobywają coraz większą popularność.

Warto wykorzystać różne rodzaje produktów LED, m.in. naświetlacze, aby łatwiej rozplanować dokładne oświetlenie przydomowe. Kluczowym elementem jest też zasilacz LED – zależnie od powierzchni z pewnością przyda się kilka sztuk.

Naświetlacze LED – idealne do oświetlania powierzchni zewnętrznych

W ofercie marki Ledexa znajdują się też wysokiej jakości i mające wyjątkowe parametry naświetlacze LED służące do oświetlania powierzchni zewnętrznych, okolicy obiektów architektonicznych, parków, przejść dla pieszych, reklam, bilbordów, magazynów, hal itp. Będą też idealne podczas tworzenia świetlnych kompozycji w ogrodach i na tarasach. Zapewniają długotrwałe działanie przy niskim koszcie eksploatacji. Do wyboru są modele o różnej mocy – 20W, 30W, 50W i 100W, w kolorze czarnym oraz szarym.

Naświetlacz LED to doskonała alternatywa i następca naświetlacza halogenowego, gdyż jest od niego znacznie bardziej energooszczędny. Jego zaletą jest też wymiana chipa COB na nowoczesne SMD, dzięki czemu ciepło jest efektywniej odprowadzane. Charakteryzuje go duża moc świetlna i niskie zużycie energii.

Zasilacz LED – praktyczny element do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz

Podczas wykonywania oświetlenia w ogrodzie przyda się praktyczny zasilacz do LED, np. marki Ledexa – dobrze jest mieć pod ręką kilka sztuk wewnętrznych i zewnętrznych modeli. Warto też pamiętać, że łączna moc modułów nie powinna przekraczać 80 proc. mocy znamionowej zasilacza. Są one niezbędne dla każdego systemu LED, ale wybór modelu ma duże znaczenie dla jakości i działania całego systemu oświetlenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj