Profesjonalne sprężarki powietrza dla wymagających

Sprężarki powietrza to bez wątpienia jedne z najważniejszych i powszechnych urządzeń wykorzystywanych na placach budów, w zakładach przemysłowych czy w warsztatach i przydomowych garażach. Pozwalają one na wykorzystywanie narzędzi i akcesoriów pneumatycznych w wielu sektorach przemysłowych, usługowych, motoryzacyjnych czy budowlanych – np. do lakierowania czy stosowania kluczy pneumatycznych. Szukasz specjalistycznego sprzętu? Sprawdź, jakie sprężarki sprawdzą się do profesjonalnego użytku.

Specjalistyczne sprężarki – niezbędne w wielu zastosowaniach

Szukasz sprężarki do przydomowego warsztatu, dużego serwisu motoryzacyjnego, na plac budowy lub do zakładu przemysłowego? Niezależnie od Twoich potrzeb, bez problemu znajdziesz na rynku w pełni profesjonalne i funkcjonalne sprężarki powietrza dostosowane do planowanej aplikacji pod względem parametrów i konstrukcji. Poniżej prezentujemy ranking najlepszych sprężarek przeznaczonych dla bardziej wymagających specjalistów.

Sprężarka tłokowa Gudepol GD 59-270-560

Sprężarki polskiej firmy Gudepol zapewniają wysoką jakość wykonania oraz świetne parametry techniczne. Prezentowany model sprężarki tłokowej Gudepol GD 59-270-560 wyposażony jest w dwustopniowy napęd pasowy o podwyższonym ciśnieniu oraz w żeliwny cylinder, które gwarantują wysoką wydajność pracy i żywotność urządzenia.

Sprężarka posiada filtr ssawny o gradacji 25 um, trójpierścieniowe uszczelnienie cylindra oraz modułowa płytę zaworową. Sprzęt kompresuje powietrze maksymalnie do 15 barów, generując 81 dB hałasu. Sprężarka wyposażona jest w silnik elektryczny o mocy 4 kW zasilany napięciem znamionowym 400 V oraz generujący 1100 obr./min. Sprężarka posiada dwa stopnie sprężania oraz wydajność ssawną na poziomie 560 l/min (32 m3/h). Pojemność jej zbiornika wynosi 270 l.

Bezolejowa sprężarka tłokowa Gudepol HDO 50/270/680

Ten model bezolejowej sprężarki tłokowej to wysokiej jakości i wysoce zaawansowana technologicznie sprężarka przeznaczona do bardziej wymagającego użytku. Sprzęt posiada wysokowydajny system chłodzenia z wentylatorem koła pasowego i chłodnicami międzycylindrowymi, a także przekładnię pasową z systemem taperlock, która pozwala na precyzyjne ustawianie systemu przenoszenia napędu.

Żeliwna wolnoobrotowa pompa sprężarki przystosowana jest do przemysłowych obciążeń, a 4 kW silnik elektryczny o stopniu ochrony IP 55 należy do klasy S1, pozwalając na bezpieczną pracę ciągłą. Zbiornik sprężarki jest w pełni ocynkowany – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Urządzenie generuje maksymalnie 10 barów ciśnienia, posiada 2 cylindry, a zbiornik kompresora wynosi 270 l. Prezentowana sprężarka generuje 81 dB hałasu i zapewnia wydajność ssawną na poziomie 680 l/min (40,8 m3/h). Silnik zasilany jest napięciem 400 V.

Pionowa sprężarka tłokowa Gudepol GDV 38-200-475

Pionowe sprężarki tłokowe serii Gudepol GDV posiadają jednostopniowy napęd pasowy i silnik elektryczny o mocy 3 kW, który napędza pompę wyposażoną w chłodnicę powietrza wylotowego. Dwa tłoki umieszczone obok siebie w jednym cylindrze tworzą układ rzędowy pompujący powietrze na przemian. Ta olejowa sprężarka generuje 10 barów ciśnienia oraz zapewnia moc ssawną na poziomie 475 l/min (29 m3/h). Urządzenie posiada zbiornik o pojemności 200 l i zasilane jest napięciem znamionowym 400 V.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj