Program dla małych i średnich firm

Zarówno mali jak i średni przedsiębiorcy, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą muszą wybrać najlepszy dla firmy program do fakturowania. Z pomocą może przyjść firma MEGA-TECH, która oferuje dużo funkcjonalnych rozwiązań w znanych programach do faktur. Producent pozwala za darmo testować programy i sprawdzić jak przygotowane opcje będą wykorzystywane w firmie. Przedstawimy najważniejsze programy przydatne do pracy z dokumentami i nie tylko.

Prosty program do faktur Faktura Small Business

Faktura Small Business to podstawowy program do fakturowania. Jest on wyposażony w wiele przydatnych opcji, które pozwalają szybko wygenerować potrzebne dokumenty. To program do faktur VAT, ale i również bez VAT, jeżeli przedsiębiorca jest zwolniony z podatku od towarów i usług. Program pozwala przygotować plik JPK, wystawić proformy, korekty, czy paragony fiskalne. To bogate w opcje narzędzie do fakturowania, a zarazem proste w obsłudze i bardzo intuicyjne. Użytkownik przygotuje dokumenty w kilka minut. Wszystko dzięki wielu opcjom, które automatycznie pozwolą wypełnić wymagane dane np. pobierania danych kontrahenta z CEIDG na podstawie jego numeru NIP firmy, czy średniego kursu NBP, jeżeli faktura ma być wystawiona w obcej walucie. Dzięki temu programowi użytkownik wygeneruje faktury cykliczne, zapisze tymczasowo dokumenty w przygotowanym buforze dokumentów, czy skontroluje płatności i w razie potrzeby szybko wystawi wezwanie do zapłaty. Program podlega aktualizacjom, dzięki czemu jest na bieżąco dostosowywany do zmian w przepisach.

Program do fakturowania z magazynem Faktura Small Business Handel

Funkcje wykorzystywane w programie Faktura Small Business mają również swoje zastosowanie w programie Faktura Small Business Handel. To program magazynowy, który jest aktualizowany i rozbudowywany o opcje pozwalające zarządzać i kontrolować magazynem. Oprogramowanie pozwala dbać o stany towarów, na bieżąco dokonywać zamówień, dzięki np. możliwości konfiguracji ze sklepem internetowym Shoper, czy przeprowadzać szybko coroczną inwentaryzację. Na uwagę zasługuje również funkcja pozwalająca stwarzać komplety towarów. Odbiorca faktury otrzyma na dokumencie jeden produkt, natomiast sprzedawca w programie będzie widział ściągnięcie z magazynu poszczególnych pozycji towarów tworzących komplet. Program Faktura Small Business Handel to dobre rozwiązanie dla firm chcących fakturować i prowadzić jednocześnie magazyn.

Przygotowane przez MEGA-TECH narzędzia są idealne zarówno dla dla początkującego jak i dobrze znanego na rynku przedsiębiorcy. Oba programy ułatwiają wystawianie faktur. Warto więc zapoznać się z ich funkcjonalnościami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj