Przelew z karty kredytowej przez FONDY

Fondy to międzynarodowa platforma, oferująca internetowe płatności bez ryzyka, obsługująca wiele systemów płatności. Odróżnia się od innych portali tym, że niektóre jej funkcje służą klientom, a inne sprzedawcom.

Transakcje przy użyciu kart

W naszym kraju transakcje kartowe to około 30 procent wszystkich dokonywanych płatności. Marka Fondy umożliwia płatności kartami z dowolnego miejsca na świecie. Obsługuje karty Visa, Visa Electron, Mastercard i Maestro. Pozwala na płatności do bankowości elektronicznej w całej Europie, Rosji i Ukrainie oraz Qiwi, Yandex, Privat24, PayPal, SEPA, Swift,Direct Debit, i płatności gotówką. Dzięki tak szerokim możliwościom obsługi płatności sklep korzystający z Fondy nie ma problemów z przyjmowaniem wpłat za transakcje bez względu na to, gdzie karta kredytowa została zarejestrowana.Platforma zajmuje się przewalutowaniem środków. Liczba osób korzystających z tego sposobu rozliczania się ze sklepem będzie wzrastała, gdyż klienci przekonują się do szybkich i łatwych rozwiązań, a takim właśnie jest przelew z karty kredytowej, możliwy do wykonania za pomocą jednego kliknięcia.

Przelew z karty kredytowej przez FONDY

Płatności

Platforma Fondy różni się od innych systemów płatności tym, że daje możliwość dokonania transakcji przez spersonalizowany moduł płatności. Równie atrakcyjne jest zautomatyzowanie zwrotów. Jeżeli zakupy nie spełniają oczekiwań klientów, mogą oni złożyć chargeback. Zwroty natychmiast wpływają na konto klienta, co pozwala na uniknięcie dodatkowych kosztów za wykorzystanie salda kredytowego. Jest to niezwykle korzystne dla kupujących. Płatności kartami zabezpieczone są przed nadużyciami autorskim systemem antyfraudowym. Dokonać ich można z każdego urządzenia z dostępem do internetu. Moduł płatności dostosowany jest zarówno do systemów komputerowych, jak i do Androida i iOS. Nie ważne, z jakiej przeglądarki się korzysta. Dzięki temu nie stracimy klienta z powodu utrudnień w sfinalizowaniu zakupów. Kolejną, ważną funkcją jest fakturowanie i kalendarz, który czuwa nad płatnościami cyklicznymi.

Korzystanie z płatności kartą przy pomocy platformy Fondy to zwiększenie zaufania klienta. Płać wygodnie online przez fondy – system umożliwia szybkie transakcje z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy posiadać kartą płatniczą lub portfel elektroniczny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj