Telewizja, Internet, telefon – jak dobrać najlepszy pakiet usług do swoich potrzeb?

Najczęściej wybieramy trzy osobne usługi. Oznacza to trzy osobne opłaty. Czy to naprawdę ma sens? W końcu niektórzy dostawcy oferują połączenie wszystkich tych usług w jedną. Jak to działa i jak wybrać najlepszy pakiet?

Telefony na abonament i dodatkowe usługi

Niektórzy dostawcy Internetu, na przykład INEA, oferują połączenie usług multimedialnych. To bardzo wygodne rozwiązanie – w ramach jednego miesięcznego abonamentu możesz liczyć na telefony na abonament, telewizję i Internet światłowodowy. Dzięki temu masz usługi dla całej rodziny i oszczędzasz naprawdę sporą kwotę. W pakiecie zawsze jest taniej.

Wybierając jednego dostawcę dla wszystkich usług, dostajesz tylko jedną fakturę miesięcznie. To niezwykle wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musisz pamiętać o opłacaniu kilku rachunków. Na dodatek wszystkie sprawy załatwisz w ciągu jednego połączenia z konsultantem dostawcy. To znaczna oszczędność czasu.

Jak wybrać pakiet?

Pakietów łączących różne opcje jest wiele. Podpowiadamy, czym należy się kierować przy wyborze tego idealnego.

  • Poziom oszczędności – zanim wybierzesz pakiet, warto przeliczyć, na jaki poziom oszczędności możesz liczyć względem pakietów, które masz obecnie.
  • Telefony na abonament – warto sprawdzić, czy w ramach abonamentu możesz otrzymać smartfona. To zawsze bardzo atrakcyjna opcja, która pozwala na zaoszczędzenie dodatkowej, często niemałej kwoty.
  • Prędkość Internetu – ten czynnik ma największe znaczenie, jeśli chodzi o wybór pakietu Internetu. Od prędkości pobierania i przesyłania danych zależy, czy korzystanie z sieci będzie wygodne i szybkie. Dlatego to tak ważny parametr. Z reguły im większa prędkość, tym wyższa cena pakietu, ale na tym akurat nie warto oszczędzać.
  • Dodatkowe opcje w telewizji – to także bardzo ważny czynnik. Obecnie nowoczesna telewizja to nie tylko możliwość oglądania programów. To także możliwość korzystania z serwisów wypożyczania filmów, nagrywania, cofania czy zatrzymywania programu.
  • Opcje multiroom – to także ważny czynnik, który może przekonać się do konkretnego pakietu. Warto sprawdzić, czy w ramach abonamentu można korzystać z telewizji na kilku telewizorach, oczywiście oglądając różne programy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj