Co należy wiedzieć o Inprogress?

Inprogress to jeden z polskich liderów branży szkoleniowej w zakresie akredytowanych szkoleń z zarządzania. Co roku zajmuje topowe miejsca w rankingu największych dostawców usług szkoleniowych. Firmy szkoleniowe takie jak Inprogress stwarzają możliwości do samokształcenia oraz poszerzania własnych kompetencji. Obecnie szkolenia przeprowadzane są przy użyciu najnowszych technologii i prowadzone online na żywo – w czasie rzeczywistym.

Inprogress – o firmie

Inprogress wyróżniają trzy charakterystyczne cechy. Są to merytoryczna wiedza, doświadczeni trenerzy oraz sprawdzona jakość. Wybierając ich szkolenia ma się pewność, że inwestycja w nie przyniesie pożądane rezultaty. Szkolenia uczą sposobów realizacji zamierzonych celów i zwiększenia skuteczności podejmowanych działań. To doskonałe wsparcie na drodze osiągania sukcesu w zarządzaniu.

Oferta – szkolenia akredytowane

Podstawą oferty Inprogress są szkolenia akredytowane. Klient decydujący się na konkretne produkty szkoleniowe ma gwarancję, że wszystkie usługi są podporządkowane odgórnie zatwierdzonym standardom. Szkolenia podlegają szczegółowej zewnętrznej weryfikacji i pozostają na międzynarodowym poziomie, utrzymując najwyższą jakość. Uczestnicy akredytowanego szkolenia pozostają pod opieką doświadczonego trenera, który prezentuje rzetelną wiedzę oraz potwierdzone umiejętności w nauczaniu. Podczas szkolenia ma się dostęp do materiałów, które są niezawodnym wsparciem w trakcie przyswajania wiedzy. Podejście do międzynarodowego egzaminu pozwala na uzyskanie certyfikatu. Udział w takim szkoleniu wzmacnia własną pozycję w firmie i podnosi wartość na rynku pracy. Ponadto współpracownicy również czerpią z nich nieformalne korzyści, dzięki wymianie doświadczeń i rozmowom na temat poruszanej problematyki.

Dlaczego warto korzystać z usług Inprogress?

Decydując się na współpracę z Inprogress otrzymuje się usługi na najwyższym poziomie, co jest potwierdzone wieloletnim doświadczeniem oraz referencjami klientów firmy. Wiedza przekazywana przez trenerów firmy będzie miała realne odzwierciedlenie w prowadzonej działalności zawodowej. Wszystkie szkolenia są przeprowadzane przez specjalistów, którzy nie tylko posiadają wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną. Każdy Klient firmy traktowany jest indywidualnie, a usługi są dopasowane do jego potrzeb . Dodatkowo, firma oferuje profesjonalne wsparcie w trakcie wdrażania metodyki w firmie oraz skuteczne konsultacje specjalistów.

Klienci Inprogress

Ponad 55 tysięcy Klientów (stan na styczeń 2021 r.) wzięło udział w szkoleniach realizowanych przez Inprogress. Wśród nich znajdują się podmioty należące do sektora publicznego, biznesowego,edukacyjnego oraz osoby prywatne. Szkolenia organizowane są zarówno w formie otwartej (ogólnodostępne) jak i zamkniętej (organizowane na potrzeby danej firmy). Troska o Klienta i dostarczenie jak najwyższej jakości usług są stawiane na pierwszym miejscu.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj