Banery reklamowe – skuteczna forma pozyskania klienta

Widać je niemal przy każdej drodze szybkiego ruchu. Czasem wiszą na elewacjach obiektów położonych w centrum większego miasta, a także na płotach. Co takiego wyróżnia baner reklamowy spośród innych form reklamy outdoorowej?
Przede wszystkim – wyraźny i uniwersalny przekaz, który trafi do wszystkich, bez wyjątku.

Zastanówcie się, ile razy, atrakcyjne ceny w centrum handlowym, ekskluzywna, prywatna klinika, oferująca najnowocześniejsze, medyczne rozwiązania, czy wreszcie – wolne powierzchnie biurowe pod wynajem? Im dłużej o nich myślicie, tym więcej skojarzeń przychodzi Wam na myśl – tak właśnie działają reklamy outdoorowe – w efekcie zostają w pamięci na długo.

Prowadzisz swoją działalność? Zainwestuj w reklamę outdoor

Reklama zewnętrzna to świetna prezentacja firmy, zwłaszcza takiej, która niedawno pojawiła się na rynku. Decydując się na ten wielkoformatową reklamę, należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu graficznym takiego pliku. Dobry projekt powinien być kolorowy, ale nie krzykliwy, powinien mieć prosty i klarowny przekaz oraz odcinający się kolorystycznie od tła wyraźny napis. Jednym z najczęstszych błędów już na etapie projektowania jest zbyt mała lub niewyraźna czcionka.

Jeśli chcecie umieścić swoją reklamę na betonowej ścianie budynku, dobrym wyjściem będzie banner frontlight. Jeśli zastanawiacie się nad umieszczeniem baneru na płocie czy ogrodzeniu, wykorzystajcie do jego zamocowania siatkę mesh. Ta konstrukcja skutecznie zabezpieczy Waszą reklamę przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi i skróci czas montażu.

Wybierasz się na targi czy konferencje branżowe? Wybierz przenośną formę reklamy

Targi, kongresy i przeglądy wymagają specyficznych materiałów reklamowych, ze względu na ograniczoną ilość obszaru, na którym można wystawić swoje stoisko. Tutaj dobrym rozwiązaniem będzie Xbaner – przenośny baner reklamowy o lekkiej i stabilnej konstrukcji, który można zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Zbliża się okres świąteczny, to doskonała okazja, by pokazać swoją markę szerszemu gronu odbiorców. W Drukarni Piga znajdziecie wszystkie rozwiązania na udaną, świąteczną promocję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj