Co zrobić ze starym autem?

Posiadanie starego auta, które nie jest już w takim stanie, by nadawało się do jazdy, jest jedynie kłopotem. Samochód taki stoi na podwórku lub w garażu, gdzie mógłby znaleźć się nowszy model, albo coś zupełnie innego. Co zatem zrobić ze starym autem?

Sprzedaż miłośnikom

Istnieje wielu miłośników starych aut, poczynając od zabytkowych automobili, a kończąc na pojazdach z epoki PRL. Kolekcjonerzy Syrenek, Maluchów, Fiatów i innych modeli z chęcią kupują samochody, które innym przestały już służyć. Jeśli są zadbane, nowi właściciele z pewnością zatroszczą się o ich los. Jeśli nawet stan zachowania nie jest idealny, ale samochód nadaje się do odrestaurowania, często właśnie takie drugie życie dostaje od nabywcy. Bywa jednak i tak, że wiekowy pojazd praktycznie nie nadaje się już do uratowania. Wówczas nie pozostaje nic innego, jak wyjąć z niego te części, które jeszcze mogą odratować inny model.

Sprzedaż specjalistom

Nie tylko miłośnicy skupują stare samochody. Zajmują się tym również profesjonalne firmy, takie jak Auto Kurek Car-Gryf. Jest to szczecińska firma, która swoim klientom zapewnia możliwość sprowadzenia aut praktycznie z każdego miasta w Polsce. Co więcej, pracownicy firmy pozostają do dyspozycji zainteresowanych klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Firma Auto Kurek CarGryf prowadzi skup aut, które są odrestaurowane, ale również takich, które nie są w idealnym stanie. Dzięki temu mogą one w przyszłości trafić do rąk miłośników, podobnie jak podczas sprzedaży bezpośredniej. W ten sposób zarówno te, które dopiero odzyskują dawny blask, jak i te, które już go posiadają, zostaną odpowiednio potraktowane. Podkreślić przy tym należy, iż specjaliści z firmy Auto Kurek CarGryf zajmują się skupem zarówno aut osobowych, jak i dostawczych. Cały proces jest także ograniczony do minimum, tak, aby klient przeszedł w sposób bezbolesny wszelkie formalności.

Złomowanie

Bywają jednak i takie sytuacje, gdy wiekowy samochód jest w takim stanie, iż nie nadaje się już do niczego. Jeśli jego stan nie pozostawia złudzeń, czasem nie pozostaje nic poza jego zezłomowaniem. Również i w tym przypadku może przyjść z pomocą firma CarGryf. Oferuje ona złomowanie pojazdów w atrakcyjnych cenach i przy minimum formalności. Z pomocą pracowników firmy zostaną dopełnione wszystkie niezbędne czynności prawne związane z unieważnieniem dokumentów pojazdu, jak również z samym demontażem. Auto Kurek posiada licencję na dokonywanie kasacji pojazdu, dzięki czemu klient ma absolutną pewność, iż wszystko odbędzie się sprawnie i zgodnie z przepisami. Każde z tych rozwiązań jest znacznie lepsze, niż trzymanie przy domu starego, niewykorzystywanego auta, zwłaszcza jeśli jest ono w złym stanie. Dzięki takim rozwiązaniom właściciel może uzyskać nieco pieniędzy i przestrzeni, a także pozbyć się potencjalnego problemu.

Zdjęcie
Źródło: materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj