BP Komfort Prepaid – karta paliwowa bez kaucji

Na czym polega karta paliwowa BP Komfort Prepaid? Co zyskasz po jej wyrobieniu i jak z niej korzystać? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w naszym poradniku.

Karta paliwowa dla firm – z czym to się je?

Karty paliwowe dostępne są na rynku od bardzo dawna, dlatego zdecydowana większość kierowców o nich słyszała. Chodzi tu oczywiście o główną zasadę działania. Nie ulega zresztą wątpliwości, że karty paliwowe są opłacalne zarówno dla koncernów paliwowych je wydających, jak i firm, dla którym są przeznaczone. Karta paliwowa pozwala na oszczędność czasu przy każdym pobycie na stacji paliw, często również gwarantuje ona niższą ceną za każdy litr tankowanego paliwa. Do tego kierowca nie musi prosić kasjera o fakturę, zamiast tego na koniec okresu rozliczeniowego, we wskazany wcześniej sposób, dostarczony zostanie dokument zbiorczy uwzględniający wszystkie dokonane w tym czasie transakcje. Zazwyczaj z kart paliwowych korzystają duże firmy, które w swoich flotach posiadają wiele pojazdów – z oczywistych względów oszczędności w takim wypadku są znacznie większe. Na szczęście na rynku dostępne są też karty paliwowe dla mniejszych firm, które biorą pod uwagę ich wyjątkowe potrzeby i wymagania.

BP Komfort Prepaid – karta paliwowa bez kaucji dla małych firm

Karta paliwowa BP Komfort Prepaid to wyjątkowy produkt, który przeznaczony jest dla mniejszych przedsiębiorstw o miesięcznych wydatkach na paliwo nieprzekraczających 14 000 zł. Jak wskazuje sama nazwa, BP Komfort Prepaid jest kartą przedpłaconą, a zasada jej działania jest dokładnie taka sama jak telefonów na kartę prepaid. Dlatego też, aby móc korzystać z dostępnych benefitów, najpierw musisz doładować swoje konto – dopiero wtedy wykorzystasz środki jako formę płatności za zatankowane paliwo. Wszystko to sprawia, że możesz cieszyć się ze wszystkich korzyści posiadania karty paliwowej, nawet jeśli w twojej flocie znajdują się zaledwie 2 lub 3 samochody.

A w jaki sposób można uzyskać znakomitą kartę bez kaucji BP Komfort Prepaid? Cała procedura jest nie tylko bardzo prosta, ale i zajmuje niewiele czasu. Pierwszym krokiem jest uruchomienie odpowiedniej witryny, na której wypełnisz formularz online. Należy tam wpisać podstawowe informacje firmy ubiegającej się o posiadanie kart paliwowych. Co jednak bardzo ważne, wyrobienie karty paliwowej BP Komfort Prepaid nie wiąże się z wnoszeniem żadnych dodatkowych opłat w postaci kaucji lub zabezpieczenia. Nie otrzymasz faktur za ukryte opłaty, wszystko jest uczciwe i przejrzyste. Po zakończeniu krótkich formalności karty paliwowe zostaną wysłane na wskazany adres.

Co jeszcze zyskasz dzięki karcie BP Komfort Prepaid?

Karta BP Komfort Prepaid to ogrom korzyści dla małej firmy. Dzięki niej masz zapewnioną większą kontrolę nad wydatkami na paliwo, co w przypadku niewielkich przedsiębiorstw jest szczególnie istotne. Ponadto zyskasz dodatkowe środki dzięki atrakcyjnym zniżkom na paliwo i inne usługi. Z kartą BP Komfort Prepaid zapłacisz 5 groszy mniej za litr zwykłego paliwa, 10 groszy mniej za litr paliwa premium, a także 5% mniej za myjnię, oleje i płyny do spryskiwaczy. Prawda, że kuszące?

Na koniec dobrze wspomnieć, że dzięki karcie BP Komfort Prepaid dołączysz też do programu Payback. W jego ramach zbierane są punkty za transakcje dokonywane na stacjach, je natomiast możesz wymienić na różnego rodzaju nagrody. Karta paliwowa bez kaucji BP Komfort Prepaid to doskonały produkt, który powinny rozważyć wszystkie niewielkie przedsiębiorstwa z flotą pojazdów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj