Breloczek – uniwersalny prezent z personalizowanym grawerem

Ładny breloczek jest chyba najbardziej uniwersalnym prezentem – w końcu właściwie każdy posiada pęk kluczy. Otwieramy nimi mieszkanie, samochód, garaż. Nie ma znaczenia płeć czy wiek – breloczka potrzebuje absolutnie każdy. Nie oznacza to wcale, że nie możemy dostosować upominku do obdarowanej osoby. Wybrać możemy bowiem nie tylko kształt, ale i grafikę lub tekst, który znajdzie się na powierzchni prezentu. Do nanoszenia informacji służy oczywiście technika graweru.

Dlaczego brelok do kluczy jest tak przydatny?

Klucze są obok telefonu i portfela tym przedmiotem, który zawsze trzymamy przy sobie. Nie wychodzimy bez nich z domu (chociażby dlatego, że nie moglibyśmy go zamknąć). Same w sobie ważą one jednak najczęściej dość niewiele (szczególnie, jeśli mowa o kluczach o standardowej wielkości). Ta cecha może spowodować, że nawet jeśli wypadną nam one z kieszeni, możemy tego nie zauważyć. Metodą na ograniczenie tego ryzyka jest zastosowanie breloka. Jego zadaniem jest obciążenie pęku kluczy, który dzięki temu staje się łatwiej wyczuwalny. Gdy posiadamy kilka pęków kluczy o różnych funkcjach, możemy każdy z nich oznaczyć innego rodzaju breloczkiem. Dzięki temu bez problemu znajdziemy właściwy zestaw nawet bez zerkania do kieszeni czy schowka. Oprócz waloru praktycznego istnieje jednak również walor estetyczny. Tego rodzaju przedmiot codziennego użytku może przecież przybrać formę budzącą pozytywne skojarzenia. Jest to oczywiście wykorzystywane przez reklamodawców, ale sprawia też, że brelok stał się jednym z bardziej popularnych upominków.

Czy brelok z grawerem jest dobrą pamiątką?

Najważniejsze cechy pamiątki to łatwość przywoływania wspomnień i możliwość częstego kontaktu z danym przedmiotem. Jeżeli chodzi o drugą z nich, brelok właściwie nie ma żadnej konkurencji. Używająca go osoba ma z nim styczność przynajmniej kilka razy w ciągu dnia. Powierzchnia breloczka jest miejscem, które najlepiej z wszystkich nadaje się do umieszczenia pełnych ciepła życzeń czy po prostu charakterystycznej grafiki, nawiązującej do osobowości obdarowanego. Dzięki temu, że napis możemy stworzyć całkowicie samodzielnie (nie musimy stosować gotowych wzorów), mamy sposobność do uczynienia go zupełnie oryginalnym elementem przedmiotu.

Podsumowanie

Wśród kształtów breloków znajdziemy zarówno takie, które w bezpośredni sposób informują o naszych uczuciach (trudno inaczej ocenić znaczenie breloczka w kształcie serca), jak i dość neutralne – na przykład prostokątne wzory. Bardziej specyficzne są formy nawiązujące w jakiś sposób do zainteresowań obdarowanego (ciężarówka, piła). Ponieważ breloczek muszą posiadać wszyscy, każdy znajdzie coś dla siebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj