Dług w ZUSie! Jak go spłacić?

Brak terminowych wpłat składek dla przedsiębiorcy oznacza pojawienie się rozmaitych zadłużeń. To skutkuje z czasem sporymi problemami finansowymi, a nawet widmem windykacji bądź bankructwa firmy. Dług w ZUSie! Jak go spłacić? Sprawdź koniecznie!

Dług w ZUSie – co dla nas oznacza?

Każdy przedsiębiorca musi na bieżąco płacić składki i innego rodzaju opłaty, między innymi dla instytucji państwowych. Nawet niewielkie zaległości w ZUSie z czasem mogą być poważnym kłopotem, bo odsetki stale rosną, a co za tym idzie, zwiększają one nasz dług w szybkim tempie.

Brak płynności finansowej oraz zaległości w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych utrudniają przedsiębiorcy udział w przetargach bądź ubieganie się o dotacje lub podobne formy wsparcia. To również prowadzi do tego, że trudno nam uzyskać w banku kredyt, dlatego że wymogi są wysokie. Przede wszystkim ta instytucja kładzie duży nacisk na kapitał obrotowy, a także na spłatę składek w terminie.

To, niestety, ale dla firm z zaległymi wierzytelnościami, oznacza brak możliwości na otrzymanie pozytywnej odpowiedzi na wniosek. W SpłataChwilówek mamy zupełnie inne podejście – minimum formalności i pod uwagę bierze się przychód, a nie dochód. To dla wielu jedyna szansa na otrzymanie pokaźnego zastrzyku gotówki przeznaczonego na regulacje długu w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Jak spłacić dług w ZUSie?

Najlepiej, jak najszybciej uregulować dług w ZUSie, dzięki temu unikniemy wielu nieprzyjemności, takich jak wpis do rejestru dłużników, czy zajęcie konta bankowego lub hipoteki. Nie ma co zwlekać z tą decyzją, bo zadłużenie z powodu odsetek szybko rośnie. Jednym z rozwiązań jest zaciągnięcie kredytu na spłatę długu w ZUSie. To pozwala nam skutecznie uregulować wszystkie należności za jednym zamachem.

W SpłataChwilówek możemy uzyskać wparcie finansowe w wysokości nawet 500 tysięcy złotych. Plusem jest długi okres spłaty (sięga maksymalnie do 144 miesięcy!) i korzystne oprocentowanie. Minimum formalności z pewnością skraca czas oczekiwania na decyzję, a brak ubezpieczenia wpływa na zmniejszenie kosztów pożyczki.

Kredyt na spłatę ZUS to dobre rozwiązanie dla firm, od tych małych, po duże. W SpłataChwilówek można złożyć wniosek o wyższą sumę i wobec tego uzyskać dodatkowe pieniądze, na przykład na rozbudowę, albo unowocześnienie technologii. To kolejny pozytyw przemawiający na korzyść wzięcia tego rodzaju kredytu.

Zaległości w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych są różne, mimo wszystko bez względu na ich wysokość dla firmy oznaczają one spore kłopoty. Na stronie www.splatachwilowek.pl znajdziesz korzystny kredyt na spłatę ZUS. Większą część procedur załatwia się zdalnie, czyli bez wychodzenia z domu, a podpisanie umowy odbędzie się w miejscu dogodnym dla przedsiębiorcy. Warunki są przejrzyste, do tego niskie oprocentowanie oparte jest na stałej marży, a czas spłaty to aż kilkanaście lat. Kalkulator online przedstawi Ci obrazowo kredyt – ilość i wysokość rat oraz kwestie dotyczące stawki odsetek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj