Sprawdzone pomysły na prezent dla ucznia, studenta i naukowca

Znalezienie odpowiedniego pomysłu na elegancki prezent dla uczniów, studentów czy naukowców bywa trudne. Często okazją do jego sprezentowania może być matura, obrona pracy magisterskiej czy inne ważne osiągnięcia naukowe, a zatem prezent musi być naprawdę wyjątkowy. Poniżej znajdziecie kilka pomysłów na elegancki prezent z tej okazji.

Wieczne pióro – idealne dla miłośników kaligrafii

Pisanie piórem ma swoją specyfikę, którą jedni uwielbiają, a inni wręcz przeciwnie. Wymaga oczywiście uważności i skupienia na pisaniu, ale to właśnie wieczne pióro jak nic innego nadaje się idealnie do kaligrafowania. To piórem powstają ładne notatki i to piórem podpisuje się ważne traktaty, ugody i inne dokumenty wagi państwowej.

Dobre wieczne pióro jest zatem świetnym pomysłem na prezent, gdyż pozwala obdarowanemu poczuć się naprawdę wyjątkowo, ale pod jednym warunkiem: wiemy, że osoba, dla której szukamy prezentu, lubi pisać ręcznie i przywiązuje wagę do tego, czym to robi.

Elegancki długopis – wygodniejszy niż pióro

Jeśli osoba, której chcesz podarować elegancki prezent, nie należy do miłośników pisania, to zdecydowanie lepiej wybrać dla niej elegancki długopis. Może to być np. długopis Parker Im Premium, który z pewnością spotka się z jej uznaniem. Dzięki różnorodności wzorów i kolorów można znaleźć długopis Parker Im Premium w wersji delikatniejszej, idealnej dla pań ceniących elegancję, jak również bardziej klasycznej, doskonałej zarówno dla pań jak i panów.

Długopis jako elegancki prezent sprawdza się zdecydowanie lepiej w sytuacjach, gdy pisanie ręczne jest raczej okazjonalne. O ile uczniowie czy studenci robią notatki ręcznie, o tyle młodzi naukowcy podczas pracy nad kolejnymi badaniami, korzystają już raczej z komputerów. W takich przypadkach długopis jest wygodniejszy niż pióro, bo nie zasycha w nim atrament nawet jeśli jest używane rzadko i jedynie do podręcznych notatek.

Pióro i długopis z grawerem

Wybierając pióro lub długopis na prezent można skorzystać z usługi grawerowania. Często grawer może być wykonany bezpośrednio na długopisie, ale również może być zrobiony na pudełku, w którym zapakowany jest długopis. Grawerowanie specjalnej dedykacji czy życzeń to doskonały sposób na to, by podnieść rangę prezentu i sprawić, by osoba obdarowana poczuła się naprawdę wyjątkowo. Taki prezent ofiarowany z okazji matury, zakończenia studiów czy innej ważnej okazji będzie niezapomnianą pamiątką przez długie lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj