Firma Amazon wspiera społeczność w Gliwicach

Dla Gliwic firma Amazon jest nie tylko dużym i ważnym przedsiębiorcą, ale także partnerem, który dla lokalnej społeczności angażuje się w ważne sprawy. Amazon wraz ze swoim centrum logistycznym jest częścią lokalnej społeczności tego miasta. Oferując pracę dla Amazon, Adecco gwarantuje mieszkańcom Gliwic nie tylko solidne wynagrodzenie i pozapłacowe benefity od pierwszego dnia pracy, ale również dostarcza wiele możliwości rozwoju zawodowego.

Firma Adecco zatrudnia tych, którzy przez pandemię stracili pracę

Od momentu, kiedy w Polsce pojawiła się pandemia koronawirusa, firma Amazon rozpoczęła bliską współpracę z lokalnymi władzami oraz zaczęła reagować na obecną sytuację – dbając o bezpieczeństwo swoich partnerów. Co więcej uruchomiono dodatkową rekrutację do pracy dla Amazon, aby osoby, które najbardziej potrzebują pracy w tym trudnym czasie, mogły ją bez problemu znaleźć. Powstały dodatkowe miejsca pracy w Nowoczesnym Centrum Logistycznym Amazon. Gliwice tym samym dały swoim mieszkańcom atrakcyjną możliwość pracy.

Centrum Logistyczne w Gliwicach jest największym budynkiem firmy Amazon w kraju, a osoby tam pracujące są odpowiedzialne za realizację zamówień klientów na produkty, które są małej lub średniej wielkości – spożywcze, elektronika, książki oraz rzeczy codziennego użytku. W tym trudnym czasie, jakim jest pandemia koronawirusa pracodawcy starają się sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na pracę, dlatego rekrutują pracowników w pełnym, jak również niepełnym wymiarze godzin. Pracując dla Amazon możemy nie tylko otrzymać zadowalające wynagrodzenie, ale także liczne bonusy i pakiety dodatkowe. Możemy liczyć na ciepły posiłek w dniu pracy, a także korzystać z zorganizowanego transportu zbiorowego do pracy, który organizowany jest z określonych lokalizacji.

Wsparcie lokalne społeczności w Gliwicach

Firma Amazon aktywnie angażuje się w pomoc lokalnym społecznościom w Gliwicach, jak również na Śląsku. Ma pozytywny wpływ na poprawę jakości życia w danym regionie, w którym ludność mieszka oraz pracuje. W 2020 roku firma pomogła wielu członkom lokalnej społeczności – między innymi wspomogła pieniężnie w wysokości stu tysięcy złotych Stowarzyszenie GTW. Jest to największa organizacja pozarządowa na Śląsku, która zajmuje się projektami społecznymi, sportowymi oraz kulturalnymi w regionie. Kwota, którą przekazano dała możliwość zakupienia spersonalizowanego auta do obsługi projektu Mobilna Szkoła. Dzięki temu, ten edukacyjny projekt będzie mógł dotrzeć do wielu różnych lokalizacji w śląskich miastach – parków, boisk sportowych oraz dziedzińców, aby nauczać coraz więcej dzieci.

Dodatkowo, firma Amazon Gliwice wsparła Zakład Opiekuńczo Leczniczy Kongregacji Sióstr Miłosierdzia Świętego Karola Boromeusza. Datek pomógł czterdziestu seniorom, którzy zamieszkują dom opieki. Poprawiło to ich komunikację z najbliższymi, jak również codzienną jakość życia. Oprócz tego, firma Amazon podarowała siedemdziesięciu ratownikom medycznym ze Stancji Ratownika Medycznego w Gliwicach siedemdziesiąt pulsoksymetrów, mikrofalówek, koców oraz poduszek, chcąc w ten sposób wesprzeć ich niesienie pomocy innym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj