Jak przygotować firmę na rok 2020?

Każda firma powinna być wyposażona w dobry program do fakturowania, który posłuży w przygotowaniu faktur i innych przydatnych dokumentów. Przedsiębiorstwo czy to małe, czy nieco większe powinno korzystać z prostego i w pełni funkcjonalnego narzędzia, które uprości codzienną pracę biurową.

Program do faktur 2020

Wystawianie faktur to nieodłączony proces każdej firmy, która chce przeprowadzać transakcje z kontrahentami. Dotyczyć to będzie zarówno sprzedaży towarów czy świadczenia różnego rodzaju usług. Przygotowując się do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej warto poszukać oprogramowania, z którym rozpocznie się pracę w tym bądź nadchodzącym roku. Fakturowanie 2020 zmienia się w porównaniu z obecnym pod różnymi względami. Początek roku 2020 przyniesie chociażby konieczność wystawiania na paragonie numeru NIP firmy, jeżeli później na jego podstawie przedsiębiorca będzie chciał wystawić fakturę. Potrzebny jest więc dobry program, który będzie dostosowany do wprowadzonych zmian prawnych. Dobre propozycje przygotowała firma MEGA-TECH, czyli program Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel.

Program do wystawiania faktur 2020 – Faktura Small Business

Fakturowanie z programem Faktura Small Business jest bardzo proste. Program jest już obecny na rynku od lat i ciągle rozwijany. Oprogramowanie pozwala przygotować faktury VAT, bez VAT, proformy, korekty, paragony fiskalne czy wygenerować plik JPK. Program dostosowuje się do zmian zachodzących w prawie np. w zakresie JPK. Z jego poziomu faktury można przygotować w kilka minut. Dane kontrahentów program pobiera automatycznie z CEIDG jeżeli znany jest numer NIP firmy. FSB to bardzo funkcjonalne oprogramowanie wyposażone w moduły pozwalające stworzyć kartoteki klientów, dowolnie oznaczać dane czy personalizować wygląd dokumentów. Bez trudu można wysłać faktury e-mailem do kontrahentów czy wyeksportować do znanych programów księgowych.

Program do faktur z magazynem 2020 – Faktura Small Business Handel

Faktura Small Business Handel to program magazynowy, który sprawdzi się w fakturowaniu zarówno w roku obecnym jak i 2020. Program zawiera moduły, które umożliwiają fakturowanie i prowadzenie magazynu. Użytkownik szybko skontroluje stany magazynowe czy płatności. Ten program do wystawiania faktur umożliwia przygotowanie dokumentów kasowych i magazynowych . Jeżeli zachodzi taka potrzeba można również z jego poziomu wystawić wezwanie do zapłaty czy szybko wygenerować plik JPK. Program umożliwia wysyłkę faktur do kontrahentów e-mailem oraz wystawianie faktur z obcych walutach i językach. To funkcjonalne narzędzie dostosowane do obowiązujących i zmieniających się na bieżąco regulacji.

Poszukując programu do fakturowania w firmie w roku 2020 z pewnością warto rozważyć propozycje od firmy MEGA-TECH. Programy można za darmo przetestować podczas 7-dniowego okresu próbnego. Warto poznać ich funkcje i przekonać się jak bardzo sprawdzą się w prowadzonym biznesie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj