Woda dla firmy, czyli słowo o mineralnej wodzie butelkowanej

Wśród wielu firm, przedsiębiorstw oraz biur występuje wysokie zapotrzebowanie na wodę pitną. Większość zakładów pracy czy przestrzeni biurowych posiada jednak dystrybutory, z których pracownicy czerpią napój. Takie zastosowanie ma jednak pewne wady, natomiast produkt mineralny w butelkach kupowany hurtowo jest idealnym rozwiązaniem, nie wymaga bowiem kontaktu z dystrybutorem, który nierzadko staje się siedliskiem wielu bakterii i innych zanieczyszczeń.

Dystrybucja wody mineralnej

Nie da się ukryć, że takie dystrybutory są bardzo popularne, ale ulegają awariom, a w dobie koronawirusowych obostrzeń (i nie tylko) mogą wydawać się mało rozsądnym pomysłem na dostarczanie wody pitnej do firmy. Z tego też powodu woda dla firmy powinna być kupowana w butelkach, które nie są narażone na tak duże zanieczyszczenia. Butelkę odkręca się, pije, wyrzuca, dystrybutor zaś może zbierać wszelkie zanieczyszczenia, w tym biologiczne, a każde dotknięcie przycisku dozującego może wiązać się z ryzykiem, dlatego jej dystrybucja powinna odbywać się inaczej.

Hurtownia wody mineralnej

Woda dla firmy kupowana w hurtowni, w butelkach jest tania i ma ogromną przewagę higieniczną nad każdym dystrybutorem wody. W takiej hurtowni bowiem uzyskujemy produkt zapieczętowany, którego nie będą dotykać dłonie wielu ludzi, ponieważ pracownik weźmie jedną butelkę i zaniesie ją ze sobą do miejsca pracy bez konieczności dotykania przycisku dozownika. To szczególnie ważne, bo higiena jest kluczowa do prowadzenia udanego biznesu, szczególnie w dobie pandemii.

Woda dla firmy w postaci butelkowej

Dystrybutory mają to do siebie, że butelki na wodę, z których korzystają, są bardzo duże i nieraz dość trudne do włożenia. Woda butelkowa natomiast występuje pod różnymi postaciami: w butelkach półlitrowych, litrowych, półtoralitrowych i tak dalej. Nie trzeba więc jej dźwigać do dystrybutora, żeby się jej napić. Można wziąć ją ze sobą na stanowisko pracy w ilości takiej, jaka jest wymagana przez danego pracownika, i to wszystko. Częste wycieczki pod dystrybutor staną się przeszłością.

Rodzaje produktów

W dodatku wodę butelkową można dostać w hurtowni w postaci gazowanej lub lekko gazowanej. To kolejna zaleta tego rozwiązania, ponieważ nie wszyscy lubią wodę gazowaną, więc w dystrybutorze nie będzie można jej umieścić. Każdy pracownik dobierze sobie taki rodzaj wody, jaka mu odpowiada i każdy będzie zadowolony z wyboru.

Butelkowana woda mineralna z hurtowni to naprawdę świetna alternatywa dla dystrybutorów, ponieważ jest:

  • wygodna;
  • tania;
  • higieniczna;
  • efektywna!

A to tylko kilka z zalet takiego rozwiązania. Warto więc zastanowić się nad dystrybucją takiej wody dla firmy ze specjalnych hurtowni, aby zapewnić jej stały dostęp wszystkim pracownikom.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj