Jaką kartę paliwową dla małej firmy?

Jaką kartę paliwową dla małej firmy

Czy mała, posiadająca zaledwie kilka samochodów firma może wyrobić kartę paliwową? Jakie korzyści w ten sposób można osiągnąć?

Karta paliwowa dla małej firmy – czy istnieje taka oferta?

Produkt, jakim są karty paliwowe, to rozwiązanie oferowane przez koncerny paliwowe od lat. Wiele przedsiębiorstw chętnie korzysta z tego udogodnienia, które wiąże się z wieloma profitami, jak np. szybsze wizyty na stacjach paliw czy korzystniejsze ceny podczas każdego tankowania. Propozycji kart paliwowych jest oczywiście bardzo wiele, wliczając w to również karty działające na terenie całej Europy. Słusznie uważa się również, że takie rozwiązania dostosowane są raczej do potrzeb dużych przedsiębiorstw. Nierzadko wynika to już z samych warunków umowy z koncernem paliwowym. W dokumentach wskazuje się bowiem minimalną ilość paliwa tankowanego w ciągu miesiąca, a są to wartości na poziomie 500 lub 1000 litrów. Małe firmy nie są w stanie sprostać takim wymaganiom. Czy to znaczy, że nie mogą korzystać z benefitów wynikających z posiadania kart paliwowych? Absolutnie nie, produktem dedykowanym niewielkim przedsiębiorstwom jest karta paliwowa BP Komfort Prepaid.

Karta paliwowa BP Komfort Prepaid

To innowacyjny produkt na polskim rynku, który otwiera przed firmami posiadającymi w swojej flocie nie więcej niż kilka samochodów zupełnie nowe możliwości. Już w nazwie karty zawarto jedną z jej największych zalet, jest to bowiem karta prepaid, a do jej założenia nie potrzebujesz żadnego zabezpieczenia ani kaucji. Bardzo słuszne są skojarzenia z telefonią komórkową, gdyż rozwiązanie tego typu stosowane tam jest od lat. Otóż BP Komfort Prepaid to karta przedpłacona, czyli aby móc z niej korzystać, najpierw należy wpłacić na nią środki. Następnie przy okazji każdego tankowania są one pobierane, a na podstawie dokonywanych transakcji, na koniec miesiąca zostanie wystawiona faktura zbiorcza.

To bardzo wygodne i korzystne rozwiązanie także dla kierowcy, który fizycznie znajduje się na stacji paliw. Otóż nie musi on prosić o wystawienie faktury i czekać na jej otrzymanie, wystarczy zeskanować kartę. Ponadto kierowca nie będzie woził dokumentów sprzedażowych, co zmniejsza jego odpowiedzialność za tę kwestię. I w końcu – karta paliwowa BP Komfort Prepaid to transakcje bezgotówkowe, co z kolei zwiększa bezpieczeństwo kierowcy.

Jak już podkreślono, karta paliwowa BP Komfort Prepaid skierowana jest do małych przedsiębiorstw. Co jednak oznacza to w rzeczywistości? Otóż rozwiązanie to dedykowane jest firmom, których miesięczne wydatki na paliwo nie przekraczają 14 000 zł. W praktyce przekłada się to na floty aut nie większe niż 3-4 pojazdy, wszystko zależy jednak od tego, jak często są wykorzystywane oraz na jak długich trasach.

Karta paliwowa BP Komfort Prepaid to także wiele dodatkowych korzyści. Z pewnością godna zauważenia jest zniżka na paliwo podczas każdego tankowania: 10 groszy na litrze paliwa premium oraz 5 groszy na litrze zwykłego paliwa. Ponadto otrzymujesz też 5% zniżki na myjnię, oleje oraz płyny do spryskiwaczy. W każdym momencie sprawdzisz też wszystkie dokonane transakcje oraz promocje za pomocą internetowej platformy. Jeśli posiadasz niewielką firmę z flotą samochodów, skorzystaj z tego rozwiązania, by cieszyć się wygodą i komfortem podczas każdej wizyty na stacji, a także wieloma benefitami dla twojej marki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj