Nowoczesne rozwiązanie biurowe

Dla wielu osób praca w biurze jest tą wymarzoną. Jednak i tutaj zdarzają się sytuacje, które mogą powodować dyskomfort. Przykładem może być wykonanie rozmowy telefonicznej z ważnym klientem czy kontrahentem, gdy pracujemy w otwartej przestrzeni. Z drugiej strony, praca w wydzielonych, często zamkniętych boksach utrudnia integrację pracowników i wykonywanie zadań wymagających pracy zespołowej. Czy jest jakieś rozwiązanie, które pozwoli rozwiązać ten problem?

Budka telefoniczna w biurze, co to jest?

Rozwiązaniem tego problemu mogą się okazać produkty, jakimi są budki telefoniczne do biura. Co to takiego? Rozwiązanie to bazuje na pomyśle, jakim jest tradycyjna budka telefoniczna, jaką można spotkać jeszcze na ulicach niektórych miast. Jednak jest to produkt przystosowany typowo do przestrzeni biurowych. Jest doskonale wyciszony, dzięki czemu wewnątrz nie słychać odgłosów zewnętrznych, a na zewnątrz również nie wydostaje się dźwięk rozmów przeprowadzanych w budce. To powoduje, że jest to idealne rozwiązanie do przeprowadzania rozmów z kontrahentami czy klientami, których treść nie powinna dotrzeć do osób postronnych. Dodatkowo budka taka wyposażona jest w niewielki stolik, na którym można rozłożyć dokumenty czy komputer, gdzie znajdują się informacje, jakich dotyczyć będzie przeprowadzana rozmowa telefoniczna. W budce znajdują się również gniazda – elektryczne i dające możliwość podłączenia do internetu, co pozwala również na przeprowadzenie telekonferencji przy pomocy komunikatora internetowego.

Nie bez znaczenia jest też design takiej budki telefonicznej. Idealnie wpisuje się on w nowoczesną estetykę pomieszczeń biurowych. Dlatego pozwala na zachowanie wysokiej estetyki, jednocześnie zwiększając funkcjonalność pomieszczenia.

Dlaczego warto korzystać z biurowych budek telefonicznych?

Nowoczesna budka telefoniczna przede wszystkim zwiększa komfort wykonywania codziennych obowiązków związanych z obsługą klienta czy kontaktów z kontrahentami. Jest to ważne szczególnie w otwartych przestrzeniach, gdzie zazwyczaj trudno o dyskrecję oraz odpowiednią ciszę. Jest to też rozwiązanie dobre, gdy musimy chwilę popracować w spokoju. Budki tego typu mają niewielkie rozmiary, dzięki czemu można je wykorzystać praktycznie w każdym pomieszczeniu. To pozwala zespołowi na pracę w otwartej przestrzeni, która umożliwia szybsze realizowanie projektów oraz zwiększa kreatywność. Jednocześnie w każdej chwili, gdy potrzebujemy spokoju i ciszy, można skorzystać z budki – wejść do niej, przeprowadzić rozmowę lub chwilę popracować w skupieniu. To również wpływa na efektywność pracy poszczególnych osób. Jeżeli natomiast praca wymaga dłuższych chwil samodzielnej pracy lub spotkań biznesowych na miejscu „twarzą w twarz”, można zastanowić się nad wdrożeniem rozwiązań bardziej rozbudowanych np. zamkniętych kabin do rozmów z kontrahentami i klientami. Są one wyposażone w stolik i wygodne kanapy, a także są dźwiękoszczelne, co zwiększa dyskrecję ważnych spotkań. Dostępne są również otwarte wersje takich kabin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj