Oprogramowanie dla placówek medycznych. Czy tylko prywatnych?

Z cyfrowej obsługi kadrowo-płacowej oraz systemów ERP korzystają niemal wszystkie znane holdingi medyczne w kraju. Oprogramowanie pomaga upraszczać procesy wewnętrzne, kompleksowo wspiera działania pracowników i w konsekwencji tworzy sprawnie działającą organizację, przekonującą do siebie wciąż nowych pacjentów. Czy oprogramowanie dla placówek medycznych sprawdzi się jednak także w sektorze publicznym, gdzie główny cel działalności nie jest biznesowy?

Oprogramowanie dla placówek medycznych. Zalety rozwiązania

Sprawne zarządzanie zasobami i procesami przynosi korzyści nie tylko w prywatnych placówkach. Owszem, tam zalety dobrego systemu są wymierne i jednoznacznie określane przez wyniki finansowe firmy, ale może on równie skutecznie wspierać także inne cele.

Zintegrowane rozwiązania wspierające kadry i workflow w dużych organizacjach mogą przyczynić się do spektakularnego rozwoju każdej instytucji publicznej, również poradni, przychodni, szpitala czy innej placówki medycznej. Nie tylko pozwoli sprawniej osiągnąć ustawowo określone cele i zrealizować narzucone prawem obowiązki, ale także pomoże w transparentnym rozliczaniu swojego budżetu i przedsięwzięć.

Znaczne przyspieszenie czynności administracyjnych wynikające z redukcji przepływu papierowych dokumentów, pozwoli natomiast poprawić jakość i przyspieszyć czas wykonywanych usług, co poprawi produktywność i przyniesie realne oszczędności. Inwestycja w odpowiednie oprogramowanie dla placówek medycznych w chmurze może być zatem remedium na wieloletnie problemy finansowe sektora publicznego.

Oprogramowanie dla placówek medycznych nie może być szablonowe

Na co zwrócić uwagę decydując się na oprogramowanie dla placówek medycznych? Warto wybrać system, który będzie mógł zostać dopasowany do specjalistycznej nomenklatury i jak najbardziej precyzyjnie określi zadania typowe dla danej organizacji. W przypadku szpitali i przychodni nie sprawdzą się gotowe, szablonowe rozwiązania – znacznie więcej korzyści przyniosą indywidualnie przystosowane systemy na zamówienie, które odpowiedzą na potrzeby jednostki i będą wspierać realne procesy.

 Systemy Informatyczne dla Firm - Program do zarządzania Unit4 TETA

Systemy Informatyczne dla Firm – Program do zarządzania Unit4 TETA

Gdzie szukać dobrego oprogramowania dla placówek medycznych?

Jeśli rozważasz wprowadzenie systemu zarządzania kadrami lub procesami w Twojej placówce, zapoznaj się z produktami TETA ERP (odpowiedzialny za finanse, majątek trwały czy controlling) i TETA HR (skupiony głównie na kadrach i płacach). To zintegrowane rozwiązania, które mają otwartą strukturę – można je dopasować do specyficznych potrzeb danej jednostki. Korzystają z nich najbardziej znane prywatne holdingi medyczne w kraju. Wejdź na stronę internetową Unit 4 Polska i dowiedz się więcej o zaletach oprogramowania dla placówek medycznych.

Znajdziesz nas pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 7a, 53-332 Wrocław
lub na naszej stronie: Teta.Unit4.com

Źródło: Systemy Informatyczne dla Firm – Program do zarządzania Unit4 TETA

1 KOMENTARZ

  1. Hej! Poszukuję aplikacji do gabinetu. Powiem na czym mi dokładnie zależy. Chciałbym, aby wszystkie dane, które wprowadzę, były na bieżąco zapisywane, gdyż miałem kilka sytuacji, że je utraciłem i musiałem prowadzić wywiad z pacjentem od początku. Dodatkowo zależy mi na tym, abym mógł wystawiać recepty i skierowania. Czy ktoś coś poleci? Najlepiej sprawdzone aplikacje. Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj