Pieczątki kieszonkowe – czemu warto się w nie wyposażyć?

Jeszcze kilka dekad temu przybicie stempla na dokumencie było nie lada wyzwaniem. Do wykonania tego zadania potrzebny był duży stempel z drewnianą rączką i specjalna poduszka z tuszem. Wersje „przenośne” takich zestawów były oczywiście dostępne, ale nie można ich było nazwać wygodnymi czy praktycznymi. Dziś jednak pieczątki kieszonkowe wnoszą zupełnie nową jakość do świata stemplowania.

Pieczątki kieszonkowe, czyli jakie? W największym skrócie – mobilne, a więc takie, które łatwo zabierzesz ze sobą – wrzucając do kieszeni, teczki biznesowej czy torebki. Lekkie, niezajmujące zbyt wiele miejsca, a przy tym w pełni funkcjonalne. Mission impossible? Nie pod koniec drugiej dekady XXI wieku. Dziś pieczątka kieszonkowa powoli staje się standardem.

Pieczątka kieszonkowa przyda się w wielu sytuacjach

Stempel niewielkich rozmiarów przyda Ci się przede wszystkim wówczas, gdy często podpisujesz umowy i inne dokumenty poza siedzibą firmy. To zatem dobre rozwiązanie m.in. dla:

  • przedstawicieli handlowych,
  • osób wykonujących wolne zawody – np. prawników czy lekarzy,
  • kadry zarządzającej przedsiębiorstwem – pieczątka firmowa to dla nich nieodzowne wyposażenie.

Jak wybrać odpowiednią pieczątkę kieszonkową?

Pieczątka kieszonkowa, aby spełniała swoje zadanie, musi wyróżniać się kilkoma ważnymi cechami. Powinna być:

  • niewielka – najlepiej sprawdzają się te płaskie, bez trudu mieszczące się w dłoni,
  • w pełni funkcjonalna – powinna dać możliwość wykonania stempla w standardowym rozmiarze, zawierającego wszystkie niezbędne dane,
  • wygodna w obsłudze – a więc niebrudząca, łatwa do otworzenia i zamknięcia,
  • wydajna – tak, aby nie trzeba było często uzupełniać tuszu.

Wszystkie te kryteria spełniają m.in. pieczątki oferowane przez Modico. Stemple, które powstają przy wykorzystaniu technologii błyskowej, gwarantują doskonałą jakość każdego odbicia i pracę bez wymiany tuszu nawet przez 7 lat. Przy tym są designerskie, więc dobrze prezentują się w każdym biznesowym przyborniku.

A może długopis z pieczątką?

Chcesz sobie zapewnić jeszcze większą wygodę stemplowania? Zdarza Ci się po prostu zapomnieć o tym, aby wrzucić pieczątkę do folderu na spotkanie biznesowe? Rozwiązaniem dla Ciebie jest specjalny długopis, w który może być wbudowana pieczątka firmowa. Jak to działa? Na pierwszy rzut oka ten specjalny długopis niczym nie różni się od standardowego. Wystarczy jednak jeden ruch, aby wyciągnąć głowicę do stemplowania i opieczętować nowo podpisaną umowę czy zamówienie. To proste, wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, któremu również nie brak tak modnej dzisiaj mobilności.

Wniosek? Pieczątka kieszonkowa to dobre rozwiązanie niemal dla każdego. A że inwestycja w jej zakup jest niewielka – warto się wyposażyć w takie akcesorium. Przyda się niejeden raz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj