Pokrojona wędlina w Twoim sklepie.

Współczesne społeczeństwo jest bardzo zabiegane. Dlatego zwracamy uwagę na to, aby kupowane przez nas produkty były gotowe do spożycia zaraz po wyjściu ze sklepu. Właśnie z tych względów coraz więcej osób dopomina się pokrojenia wędlin. Wymusiło to na właścicielach lokali sprzedażowych zakup odpowiednich maszyn. Dziś porozmawiamy o nich.

Krajalnice do szybkiego krojenia wędlin.

Krajalnice do wędlin to jedne z pierwszych maszyn, jakie kupuje się przy wyposażeniu sklepów spożywczych. Wynika to z faktu, iż każdy właściciel wie, że praktycznie wszyscy klienci będą prosili o pokrojenie tego produktu. Urządzenia tego typu pozwalają pociąć wyroby z mięsa na żądaną grubość. Mało tego robią to bardzo dokładnie i w estetyczny sposób. Szybkość ich działania tez jest fenomenalna ze względu na zastosowanie wydajnych silników elektrycznych. W bardzo krótkim czasie będziecie w stanie przygotować interesujący produkt Waszym klientom. Niestety albo stety, żeby zadowolić Waszych gości, będziecie musieli na wyposażeniu posiadać krajalnice do wędlin.

 Krajalnica do wędlin krojąca kiełbase.

Marketowe czy profesjonalne krajalnice do wędlin?

Wiele osób chcąc zaoszczędzić swoje pieniądze, zastanawia się nad zakupem rozwiązań spotykanych w marketach. Niestety nie ma możliwości, aby sprawdziły się one w sklepach spożywczych. Wynika to z kilku faktów. Przede wszystkim maszyny te nie są dostosowane do pracy ciągłej i wymagają przerw podczas ich działania. Praktycznie cecha ta z góry skreśla z wykorzystania ich w profesjonalnych zastosowaniach. Poza tym dość często wykonane są one z materiałów marnej jakości najczęściej plastiku. Uszkodzenie tego typu urządzenia w sklepie spożywczym w takim przypadku jest murowane i generuje to dodatkowe koszty.  I na domiar złego dostęp do części zamiennych jest mocno ograniczonych, co eliminuje serwisowanie maszyny we własnym zakresie.

Właśnie z powodów wymienionych wyżej my proponujemy Państwu zakup profesjonalnych krajalnic do wędlin. Do ich produkcji wykorzystaną stal nierdzewną wysokiej jakości co za tym idzie, odporne są one na uszkodzenia mechaniczne oraz rdzę. Oprócz tego użyto do ich produkcji lepszych elementów elektrycznych, dzięki czemu mogą one pracować ciągle w Waszym sklepie spożywczym. Prócz tego do tego typu maszyn zakupią Państwo części zamienne praktycznie w każdej hurtowni gastronomicznej.

Mamy nadzieje, że wyżej przedstawione argumenty odciągną Was od zakupu marketowych rozwiązań i zdecyduje się na profesjonalne krajalnice do wędlin, jako obowiązkowe wyposażenie sklepowe.

 Wyłącznik awaryjny w krajalnicach do wędlin.

Duża liczba krajalnic do wędlin.

Wiedząc, jak duża liczba krajalnic do wędlin znajduje się na rynku, przedstawimy Państwu najważniejsze informacje, jakie warto sprawdzić przed zakupem.

  • Średnica noża – wartość ta decyduje o tym jak duże produkty będziecie mogli kroić.
  • Regulacja grubości plastra – każda maszyna jest wyposażona w tego typu mechanizm, jednak warto sprawdzić, w jakich widełkach się ona mieści.
  • Moc urządzenia – odpowiada ona za szybkość krojenia poszczególnych produktów oraz za ich twardość.
  • Wymiary maszyny – pomogą one, ustali przestrzeń, jaka będzie potrzebna do jej postawienia. Warto pamiętać, aby miejsce posiadane w lokalu było znacząco większe od wymiarów produktów, aby umożliwić swobodną pracę obsłudze.
  • Ostrzałkę do noży – do tej pory na rynku znajdują się rozwiązania pozbawione tego dodatku. Uniemożliwia to samodzielne naostrzenie nożna, gdy się on zużyje. Wówczas będziecie musieli odwiedzić profesjonalnego ostrzarza.

Wymienione cechy ułatwią Państwu wybór odpowiedniej maszyny do Waszych zastosowań.

 Prezentacja różnych modeli krajalnic do wędlin.

Zadowolenie klientów.

Krajalnice do wędlin umożliwiają szybkie krojenie tego produktu, a co za tym idzie, uzyskacie zadowolenie Waszych klientów, a przecież to jest najważniejsze. Jeżeli zdecydujecie się na ich zakup, zapraszamy pod adres: www.wyposazenie-sklepowe.pl. Znajdziecie w tym sklepie internetowym bogatą ofertę tychże maszyn w atrakcyjnych cenach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj