Polska Bezgotówkowa – dla przedsiębiorców i ich klientów!

Polska Bezgotówkowa to program, w ramach którego właściciel firmy może otrzymać darmowy terminal płatniczy. Z możliwości tej skorzystało już wielu przedsiębiorców w Polsce!

Polska Bezgotówkowa to wspólna inicjatywa czołowych na polskim rynku wydawców kart i agentów rozliczeniowych, w której udział bierze także Związek Banków Polskich. Program związany jest z deklaracją przedstawicieli polskiego rządu dotyczącą upowszechnienia płatności bezgotówkowych w naszym kraju. Okazuje się bowiem, że pomimo dużej liczby wydanych w Polsce kart płatniczych dostępność do urządzeń płatniczych wciąż jest niewielka.

Terminale płatnicze pozwalają na dokonywanie szybkich, wygodnych i bezpiecznych transakcji bezgotówkowych. Urządzeń płatniczych wciąż jednak jest w Polsce za mało. Choć statystycznie każdy Polak jest posiadaczem karty płatniczej (do tej pory zostało ich wydanych w naszym kraju około 40 milionów) nie zawsze ma możliwość zapłacenia bezgotówkowo.

Terminali płatniczych brakuje m.in. w wielu salonach fryzjerskich, kosmetycznych, na bazarach, targach czy firmach przewozowych czy transportowych. Wciąż trudno jest zapłacić bezgotówkowo np. w warsztacie samochodowym czy firmie remontowo-budowlanej. Tymczasem płatności kartą dają korzyści nie tylko klientom, ale także przedsiębiorcom. Jak wynika z licznych badań, firmy, które oferują transakcje bezgotówkowe postrzegane są jako nowoczesne i przyjazne klientom. Wielu klientów chętniej też korzysta z usług firm, w których mogą wybrać preferowaną przez siebie formę płatności.

Polska Bezgotówkowa – z korzyścią dla wszystkich!

Program Polska Bezgotówkowa ma na celu ułatwienie dostępu do terminali płatniczych klientom, a także wsparcie przedsiębiorców. Udział w programie powala bowiem otrzymać urządzenie płatnicze za darmo. Co więcej, właściciel firmy przez 12 miesięcy nie musi płacić za obsługę urządzenia – m.in. prowizji od transakcji. To duże udogodnienie m.in. dla osób, które dopiero otwierają własny biznes.

By przystąpić do programu należy wejść na stronę bezgotowki.pl, wybrać urządzenie dostosowane do potrzeb swojej firmy (do wyboru są np. terminale przenośne, stacjonarne, standardowe, typu smart), a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy. Po przejściu weryfikacji kurier dostarcza urządzenie pod wskazany adres. Chcesz wiedzieć więcej na temat programu Polska Bezgotówkowa? Wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/o-programie/.

Program Polska Bezgotówkowa cieszy się dużą popularnością. W miarę jak przybywa użytkowników kart płatniczych, zwolenników płatności telefonem komórkowym czy BLIK-iem rośnie bowiem zapotrzebowanie na urządzenia płatnicze. Także w sytuacjach nadzwyczajnych, takich jak np. epidemia COVID-19, terminale płatnicze okazują się dużo lepszym rozwiązaniem niż gotówka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj