Program księgowy Comarch ERP Optima – komfort zdalnej pracy nie tylko na czas epidemii COVID-19

Wszystko wskazuje na to, że rząd po raz kolejny nakaże gospodarce wstrzymać oddech na dłużej, aby skuteczniej przeciwstawić się drugiej fali zakażeń wywoływanych przez koronawirusa. Premier nieustannie apeluje o zachowywanie społecznego dystansu, zewsząd wybrzmiewają również zalecenia odnośnie do sukcesywnego wdrażania pracy zdalnej.

Niektóre formy aktywności zawodowej czy prowadzenia biznesu – wymagają niemal wyłącznie fizycznej działalności, jednak szczególnie w sektorze usługowym, możliwe są rozwiązania oparte na świadczeniu pracy online. Przykładem mogą być tutaj biura rachunkowe oraz działy księgowe firm, które często wyposażone są w nowoczesne narzędzia IT, wspierające ich pracę. Jednym z ciekawszych produktów, który umożliwia nieograniczoną pracę zdalną z dowolnej lokalizacji z dostępem do Internetu, jest funkcjonalny program księgowy Comarch ERP Optima – dostępny w wersji stacjonarnej oraz w chmurze.

Comarch ERP Optima online w pigułce, czyli skuteczny lek na koronawirusa

Oprogramowanie Comarch ERP Optima dostępne jest zarówno w wersji na komputery stacjonarne, jak i online – za pośrednictwem internetowej przeglądarki. –Wersja stacjonarna czy w tzw. chmurze – są w pełni kompatybilne, dlatego nie ma żadnego konfliktu z importem/eksportem danych pomiędzy oboma wariantami programu ERP Optima – informuje Tomasz Rejmer z firmy eITC.online. Warszawska firma eITC.online, będąca wieloletnim partnerem biznesowym Comarchu, zajmuje się kompleksowymi wdrożeniami programu ERP Optima oraz obsługą IT i doradztwem księgowo-podatkowym. –Dobry produkt, za jaki uważam program księgowy Comarch ERP Optima – sprzedaje się tak naprawdę sam. Za wysoką jakością Optimy stoi przede wszystkim intuicyjność i funkcjonalność systemu, zgodność z aktualnymi przepisami prawno-podatkowymi oraz profesjonalna obsługa posprzedażowa, jaką mamy przyjemność sprawować od lat – mówi właściciel eITC.online.

Nieocenioną zaletą Optimy jest także jej mobilność, bowiem bez przeszkód można ją „odpalić” na zwykłej przeglądarce internetowej. W trakcie pracy online dostępne są wszystkie moduły i pełna funkcjonalność systemu, dzięki czemu szereg zadań księgowych z powodzeniem można realizować z dowolnego miejsca. –Możliwość przesyłania dokumentów w zaszyfrowanej wersji elektronicznej sprawia, że użytkownik Optimy może tak naprawdę nie wychodzić z piżamy i wykonywać efektywną pracę w wolnym czasie w domu – żartuje Rejmer, co idealnie wpisuje się w prozdrowotne zalecenia na rzecz zdalnej aktywności zawodowej – kontynuuje. –Społeczeństwo z niecierpliwością czeka na szczepionkę albo lek na koronawirusa, tymczasem można powiedzieć, że biznes ma już swoją receptę na COVID-19 – Comarch ERP Optima – kończy z uśmiechem swój wywód szef eITC.online.

Co oferuje Comarch ERP Optima w chmurze?

Comarch ERP Optima w chmurze zapewnia nieograniczony dostęp do danych przez 24h na dobę. Do połączenia z chmurą danych z firmowej Optimy poprzez przeglądarkę – wystarczy laptop bez dużych wymagań sprzętowych oraz internetowe łącze. Program i baza danych umieszczone są na nowoczesnych i wydajnych serwerach w Comarch Data Center, które zapewniają pełne bezpieczeństwo oraz prywatność. Środowisko Optimy zawsze gwarantuje pracę na najbardziej aktualnej wersji oprogramowania, uwzględniającej zgodność z obowiązującymi przepisami podatkowymi. W ramach miesięcznych opłat abonamentowych każdy użytkownik zyskuje pełną funkcjonalność systemu oraz stałą opiekę konsultantów. Obecnie z Chmury Comarchu korzysta aktywnie już ponad 26 tys. przedsiębiorstw i instytucji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj