Wystawianie faktur VAT i nie tylko w firmie

Szukając program do wystawiania faktur VAT warto zwrócić uwagę na wiele rzeczy. Istotne jest aby przedsiębiorstwo dobrze sprawdziło oprogramowanie i przetestowało wszystkie opcje, tak by móc zweryfikować w jakim stopniu zostanie ono wykorzystane w firmie. Aby uprościć podjęcie decyzji o wyborze najlepszego programu przygotowaliśmy zestawienie funkcji obecnych w znanym narzędziu Faktura Small Business Handel.

Wystawianie faktur VAT i wiele więcej

Przedsiębiorca, który chce wystawiać faktury VAT oraz inne dokumenty takie jak: faktura zaliczkowa, faktura proforma, faktura VAT marża, korekta, uproszczona, końcowa, WDT itp. powinien przetestować program Faktura Small Business Handel od MEGA-TECH. Program ten jest prosty i funkcjonalny. Przedsiębiorca, który go używa może być czynnym podatnikiem lub zwolnionym z VAT. FSBH to również program do JPK. Generowanie dokumentów trwa w nim kilka minut. Opcjami, które to umożliwiają są np. automatyczne pobieranie danych kontrahentów z CEIDG, średniego kursu waluty z NBP czy tłumaczenie dokumentu na język obcy. Program umożliwia także wysyłkę dokumentów do kontrahentów e-mailem, eksport do znanych programów księgowych, wystawianie paragonów i dowodów sprzedaży. To również przydatny program magazynowy. Specjalnie wbudowany moduł pozwala przygotować PZ, WZ, PW, RW i MM. Dodatkowo szybko wystawi się dokumenty kasowe, wezwanie do zapłaty, czy wprowadzi faktury zakupowe. Program ten można skonfigurować ze sklepem internetowym Shoper. To wygodne narzędzie do pracy z dokumentami.

Magazyn + faktury, czyli sprawdzone połączenie

Moduł magazynowy, który został udostępniony w programie Faktura Small Business Handel nie tylko pozwala wystawić dokumenty magazynowe. Z jego pomocą przedsiębiorca szybko zrobi spis z natury, zobaczy braki w towarach i będzie w stanie skontrolować stany posiadanych produktów. Dzięki niemu możliwe jest także kompletowanie towarów. Na fakturze klient zobaczy jednem produkt (komplet), natomiast z magazynu pobierane są poszczególne jego elementy. Jest to wygodne dla obu stron transakcji. Ten program do wystawiania faktur ponad to dostarcza różne analizy i raporty. Można w ten sposób zweryfikować np. najlepszych klientów pod względem dokonywanych przez nich zakupów. Użytkownik może korzystać też z wielu funkcji, które pozwalają szybko zarządzać i magazynem i fakturami. Ciekawa opcja to np. możliwość stworzenia kartotek towarów i klientów oraz nadanie im odpowiednich oznaczeń. Znacznie upraszcza to odszukanie potrzebnych informacji w przyszłości.

Przygotowywanie dokumentów nie musi być trudne i czasochłonne. Jeżeli przedsiębiorca wybierze program Faktura Small Business Handel z pewnością się o tym przekona. Program ten zapewnia funkcjonalne i bardzo proste fakturowanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj