Aktywni i zdrowi – nowy trend wśród Polskich konsumentów

Grono aktywnych Polaków z roku na rok się powiększa. Proporcjonalnie rośnie także grupa świadomych konsumentów, którzy szukają produktów żywieniowych dostosowanych do swoich potrzeb.

Zmiana odżywiania = zmiana stylu życia!

Fit przekąski to w Polsce ogromny rynek w fazie rozkwitu. Dziś wyraźnie widzimy już, że zmiana nawyków żywieniowych nie jest jedynie chwilową modą, a całościową rewolucją w zakresie sposobu życia i podejmowania decyzji zakupowych. Konsumenci zwracają uwagę nie tylko na to, czy produkty są niskokaloryczne, ale przede wszystkim na ich skład: coraz więcej osób aktywnie szuka wiedzy pozwalającej na dokonywanie świadomych wyborów. Tę zmianę widzimy również w podejściu do mody czy ekologii – coraz więcej osób interesuje się także dietą wegańską i wegetariańską. Ogromne znacznie ma z pewnością wciąż rosnąca popularność blogerek i influencerek, dzielących się wiedzą w zakresie zdrowego odżywiania i stylu życia. Po zdrowe przekąski klienci sięgają nie tylko dla siebie, ale także dla swojej rodziny – jako alternatywę dla tradycyjnych słodyczy w dziecięcym menu.

Czym dla Polaków są zdrowe przekąski?

Zdrowe przekąski to już nie batony zawierające syrop glukozowy czy utwardzone tłuszcze lub produkty „light”, które wybieramy z myślą o wyborze „mniejszego zła”. Dostępne obecnie na rynku produkty to pełnowartościowe, wysokobiałkowe uzupełnienie diety, zawierające witaminy i mikroelementy. To także ogromna zmiana w sposobie myślenia – słodka przekąska nie musi być żywieniowym grzechem, a w pełni zdrową częścią codziennego menu. Batony proteinowe już od dawna przestały być zarezerwowane dla wąskiego grona kulturystów, stając się uzupełnieniem diety wielu osób uprawiających sport, także hobbystycznie i rekreacyjnie. Zdrowe, białkowe przekąski są także bardzo wygodnym sposobem na utrzymanie zbilansowanej diety dla osób zapracowanych.

Dlaczego warto wybrać platformę B2B?

Potencjał zdrowych batonów i przekąsek zauważyli nie tylko klienci indywidualni, ale i biznesowi. Trudno wyobrazić sobie już maszynę vendingową czy catering na evencie bez pełnowartościowych alternatyw. Coraz częściej to właśnie zdrowe opcje dominują, a wiele firm decyduje się na instalację wyłącznie urządzeń vendingowych oferujących zbożowe i proteinowe batony.

Idealnym rozwiązaniem dla operatorów vendingowych, firm zaopatrujących biura czy siłownie lub agencji reklamowych i eventowych jest uruchomiona przez Bakalland platforma B2B przeznaczona do hurtowych zakupów bakalii i zdrowych przekąsek. Znajdziemy tu nie tylko batony proteinowe i zbożowe oraz orzechy, ale też produkty śniadaniowe. Kto najbardziej skorzysta z platformy ebakalland.pl? Z pewnością wszyscy, którym zależy na szybkim i bezpiecznym dostarczeniu produktów do odbiorców – nawet następnego dnia roboczego! Dostęp do e-faktur i śledzenie paczek to dodatkowe ułatwienie dla firm, którym zależy na jak najlepszej optymalizacji i uproszczeniu procesu zakupów, niezależnie od tego, czy zdrowe przekąski trafią do maszyny vendingowej, czy zostały zamówione z myślą o gościach eventu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj