Aplikacja FaciliTime – do czego służy?

Jak mieć stale rękę na pulsie, nawet będąc poza firmą? Żaden to problem, jeśli korzysta się z aplikacji FaciliTime. Została ona zaprojektowana właśnie po to, aby ułatwić zarządzanie zleceniami, kadrą pracowników i organizacją pracy.

Duży wybór funkcji

FaciliTime może się pochwalić wygodnym, rozbudowanym menu z dostępem do licznych opcji ułatwiających pracę. Program bardzo usprawnia rozdział obowiązków oraz realizację zleceń, a to, jak wyglądają postępy w pracach, można śledzić w czasie rzeczywistym na ekranie komputera. Aplikacja jest przejrzysta i prosta w obsłudze, a do tego w pełni bezpieczna – nie trzeba się martwić o wyciek danych czy dostęp do poufnych informacji przez nieupoważnione osoby.

Aplikacja informuje, czy dane zlecenie zostało już ukończone oraz z jakim wynikiem. Jest opcja śledzenia floty pojazdów oraz lokalizacji pracowników terenowych – usprawnia to przydzielanie kolejnych zadań, a jeśli na drodze wystąpiły kłopoty, da się szybko przygotować nową trasę. Menu aplikacji można nawet dostosować do specyfiki wybranej branży – oddzielne wersje FaciliTime są na przykład dla sektora usług hydraulicznych, fotowoltaiki, ogrodnictwa, sprzątania.

Wygodne zarządzanie danymi

Aplikacja pozwala uporządkować wszystkie dane – FaciliTime jest zsynchronizowane z systemem CRM, ma opcję tworzenia własnych szablonów, przechowuje pełną korespondencję z klientami oraz historię zleceń. W aplikacji jest dostęp do umów, rachunków, certyfikatów, notatek służbowych, a wszystko odbywa się w pełnej zgodności z RODO.

Wersja mobilna aplikacji

FaciliTime nie jest tylko programem do biura. Aplikacja jest dostępna również w wersji mobilnej, więc nadzór nad firmą jest możliwy z domu, wakacji czy służbowego wyjazdu. Funkcje mobilnej aplikacji są dokładnie takie same, jeśli więc nowy pomysł wpadnie do głowy już poza biurem, nie trzeba dzwonić i wysyłać długich maili z instrukcjami – niezbędne zmiany wystarczy wprowadzić do programu, zaktualizować grafik, wysłać notatkę służbową lub inny ważny komunikat. Mobilna wersja bardzo też przyda się samym pracownikom, którzy w ten sposób nie tracą kontaktu z biurem i przełożonymi, a wszelkie poprawki w harmonogramie prac docierają do nich w czasie rzeczywistym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj