Drukarka stworzona dla firm wysyłkowych

Potrzebujesz w firmie spedycyjnej czy swoim sklepie internetowym wydajnej drukarki etykiet, która jest w stanie wydrukować w bardzo krótkim czasie dużą ilość etykiet bez problemów technicznych? Znamy urządzenie, które spełni Twoje potrzeby!

Firmy wysyłkowe, urzędy, podmioty działające w branży przemysłowej czy handlu (w tym e-commerce), a także szpitale – w każdym z tych miejsc używa się etykiet adresowych, etykiet cenowych, oznakowań próbek laboratoryjnych czy kodów kreskowych. Tym samym, wszystkie te miejsca potrzebują sprawnych, szybkich i niezawodnych drukarek etykiet. Takie właśnie są drukarki etykiet BeMark, o których możemy przeczytać (i oczywiście tez kupić) na stronie: https://strefadrukarek.pl/drukarki-etykiet-bemark.

Szybka i niezawodna drukarka

Nowa propozycja marki BeMark to drukarka BeMark SM Shipping Manager stworzona do druku etykiet magazynowych, etykiet z kodami kreskowymi, etykiet wysyłkowych 100mm x 150mm i etykiet wysyłkowych masowych. Drukarka etykiet kurierskich BeMark pozwala na wydruk etykiet o szerokości do 104 mm i długości nawet do 30 metrów! Jej największą zaletą jest szybkość drukowania (150 mmm/s) i możliwość wydruku kodów kreskowych i wykresów.

Ponadto drukarka jest uniwersalna – pozwala na wydruk etykiet kurierskich wszystkich firm spedycyjnych działających w Polsce: InPost, UPS, DPD, DHL i inne.

Kolejną cechą „na plus” tego modelu drukarki jest wykorzystanie druku termicznego. Oznacza to, że nie potrzebujemy do niej brudzących tuszy i tonerów, bowiem do pracy drukarki wystarczą nam etykiety termiczne (także te dostępne u spedytorów). Używając drukarki termicznej zaoszczędzamy więc na tuszu, zaś drukarka pracuje bardzo wydajnie, szybko i co też ważne – cicho.

Nowoczesne technologie, dzięki którym drukarka jest lepsza od innych

Drukarka BeMark SM Shipping Manager jest zgodna z systemami Windows i Mac Os, co pozwala jej na tworzenie niestandardowych etykiet bezpośrednio z książki adresowej tych systemów, a także na tworzenie etykiet bezpośrednio z dowolnych aplikacji.

Kolejną zaletą tego modelu jest automatyczna identyfikacja etykiety – wystarczy włożyć do urządzenia wybraną etykietę, a drukarka automatycznie ją przechwyci i wprowadzi do drukarki. Rozwiązanie to jest pomocne dla wszystkich etykiet wysyłkowych, magazynowych oraz etykiet z kodami kreskowymi.

Szybkie i zamówienie z dostawą gdziekolwiek potrzebujesz

Na stronie sklepu strefadrukarek.pl zamówisz wszystkie modele i otrzymasz je nawet w ciągu 24h. Jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce wystarczy dokonać płatności szybkim przelewem online lub wybrać opcję płatności przy odbiorze, aby drukarka doszła do nas jeszcze tego samego dnia. Zakupy online pozwolą nam zaoszczędzić czas na szukanie podobnego produktu w sklepach internetowych, a także pozwolą błyskawicznie otrzymać niezbędne urządzenie.

W serii BeMark znajdziemy też inne modele drukarek, np. kompaktową inteligentną drukarkę przenośną BeMark PL M110 Pocket Labeler czy drukarkę BeMark TM Tag Manager, powstałą przede wszystkim z myślą o instalatorach elektrycznych i teleinformatycznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj