Jaki związek z lotnictwem mają zegarki Aviator

Samolot, wymyślony w 1903 roku poprzez braci Orville oraz Wilbur Wright, zrewolucjonizował ideę otwartego nieba. Niedługo pośród pilotów stało się wszechstronne noszenie zegara na nadgarstku w celu śledzenia rezultatów lotu. Od tego momentu sektor lotniczy zawsze się ewoluował, natomiast zegary na rękę zdobyły dużą sławę. W branży aeronautyki oraz lotnictwa zmieniło się jeszcze pięć pokoleń pionierów lotów. Stały się zachętą dla marki Aviator wytwórcy czasomierzy mechanicznych oraz kwarcowych dla panów oraz pań. Ich autorzy postawili sobie za cel zrobienie najdoskonalszej kolekcji czasomierzy lotniczych, z jakich każdy typ jest niepowtarzalny na własny sposób, obejmujący różne kierunki stylistyczne od stylu retro oraz tradycyjnego po styl wojskowy. Siedziba oraz produkcja marki znajdują się w Porrantruy, w samym sercu szwajcarskiej branży czasomierzy. Łącząc najwspanialsze kultury zegarmistrzowskie z duchem lotnictwa, Aviator dąży do tworzenia najlepszych nowych zegarków dla pilotów oraz każdych miłośników czasomierzy.

Zegarki Aviator

Zegarki Aviator to w zasadzie szwajcarskie zegarki o dobrych, rosyjskich korzeniach. W zamyśle są to przede wszystkim zegarki lotnicze, jakich zarówno design jak również użyteczność łączą się nierozerwalnie z historią awiacji. Aviator tworzy zegarki niejako w zachwycie owej pięknej historii, jakiej korzenie sięgają 1903 roku oraz pierwszego lotu braci Wright. Każda linia czasomierzy Aviator inspirowana jest designem aeronautycznego kokpitu oraz odpowiada danemu czasowi w historii lotnictwa. Zegarki retro przeznaczone są nowej erze oraz są to serie Aviator Aircobra, Bristol, Douglas i Kingcobra. Spółka Aviator stworzyła również całą linię czasomierzy zainspirowanych rosyjskim myśliwcem MIG, tymczasem linia Proffesional spełnia niezwykle wymagające wymagania tych pilotów. Zegarki Aviator pierwotnie były robione w Rosji. W 2011 roku firma przeniosła linię przemysłową do szwajcarii, dzięki czemu do dnia obecnego jej produkty są chętnie wybierane poprzez największych miłośników. Sięgając po konstrukcje Aviator w sklepie https://zegarkicentrum.pl/zegarki-aviator/, każdy klient zyskuje pewność długoletniej rzetelności, artystycznego zrobienia z troską o szczegóły oraz optymalnej pracy.

Niezawodny zegarek Aviator dla najlepszych

Inspiracje czasomierzy Aviator Swiss Made są odpowiednio widoczne w samym ich wyglądzie. Cyferblaty, na jakich nałożono subtarcze, naprowadzają na myśl kokpity samolotów wypełnionych rozmaitego typu zegarkami oraz detektorami. Ich sportowy wygląd dobrze harmonizuje ze stylizowanymi na wzór śmigieł wskazówkami. Umieszczone na górze tarczy rozpoznawalne logo Aviator w kształcie dwóch skrzydeł staje się nie jedynie ekskluzywną sygnaturą szwajcarskiego brandu, jednak również dobrym elementem dekoracyjnym. Całości designu wieńczą ciemne paski rzemienne czy z tworzywa syntetycznego. Fakturowane na wzór aligatora typy nawiązują do tradycyjnych zegarków naręcznych. W zestawieniu ze sportową kopertą staną się idealnymi akcesoriami do formalnych oraz casualowych stylizacji.

Zegarki Aviator – czemu są takie niepowtarzalne?
Ważnym momentem było przeniesienie produkcji zegarków do szwajcarskiej miejscowości Porrentruy. Kryje się ona w zakresie Jura słynącym z dobrego kunsztu zegarmistrzowskiego. Przeprowadzka otworzyła przed firmą kolejne drzwi. Zdobyła ona ponieważ dostęp do najlepszych aparatów oraz ekspertów na globie. Dzięki temu typy Aviator cechują się ogromną dokładnością, bezawaryjną precyzją i wygodnym oraz ciekawym wyglądem. Każdy model konsultowany jest z zawodowymi pilotami w celu podniesienia jego możliwości oraz komfortu w użyciu. W tenże sposób powstają najlepsze oraz niezwykle dopracowane zegarki. Wytwórcy skupiają się na każdym elemencie, jednak największą uwagę zwraca się tu na czytelność oraz przejrzystość – więc także każdy egzemplarz pokryty jest niebieskim szkiełkiem z antyrefleksem i zaopatrzony w indeksy nałożone powłoką fluorescencyjną.

Co musimy wiedzieć o zegarkach Aviator?
Na uwagę zasługuje również sam wygląd czasomierzy lotniczych firmy Aviator. Pośród dostępnych w ofercie tej firmy modeli znajdują się modele w wielu rozmaitych stylistykach. Tradycyjne zegary na rzemiennych paskach, ze smukłą powłoką oraz minimalistyczną tarczą spodobają się przede wszystkim mężczyznom, jacy przepadają za stonowaną klasą. Taki dodatek będzie dobrym oraz trafionym dopełnieniem garnituru, koszuli oraz jeansowych spodni, natomiast choćby wakacyjnych szortów w marynarskim stylu. Zegarki męskie na bransoletkach z trwałego tworzywa, mają bardziej sportowy wygląd.

Zegarki Aviator charakteryzują się dobrą pracą aparatów i wpadającym w oko dopracowaniem elementów. Jeszcze na etapie przygotowawczym spółka chętnie korzysta z porad profesjonalnych pilotów, jak ma wyglądać zegarek, natomiast również, w jaki sposób podnieść jego użyteczność oraz praktyczność w lotnictwie. Przy tymże na dwie cechy zwłaszcza zwraca się uwagę – aby czasomierz był zarówno czytelny, jak również przejrzysty, natomiast by osiągnąć jak najlepszy rezultat, stosuje się w każdym zegarku dwa ulepszenia. Pierwszy stanowi pokrycie elementów cyferblatu powłoką luminescencyjną SuperLuminova, dzięki czemu można wyczytać godzinę w choćby najgorszych warunkach, tymczasem inny to zastosowanie podwójnego antyrefleksu na niebieskim szkiełku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj