Kredyt 50/50 – dwie raty i wiele korzyści

Samochód to w obecnych czasach żaden luksus, to właściwie konieczność. Auto stało się naszym podstawowym środkiem transportu i bez niego po prostu trudno żyć. Zakupy, weekendowy wypad na działkę, odwiedziny znajomych – to tylko niektóre sytuacje, gdy pojazd jest nam niezbędny. Co jednak, gdy nie mamy wystarczającej kwoty, aby go zakupić?

Na czym polega kredyt 50/50?

Na rynku istnieje wiele rozwiązań, które pozwalają klientom na sfinansowanie zakupu samochodu bez konieczności wpłacania od razu całej kwoty. Jednym z nich jest kredyt 50/50. Rozwiązanie to z roku na rok zyskuje nowych zwolenników. Dlaczego? Wpływ na to mają bardzo przejrzyste, proste zasady, a także korzystne warunki umowy dla kredytobiorcy.

Kredyt 50/50 składa się jedynie z dwóch rat – kredytobiorca zobowiązany jest do zapłacenia połowy kwoty podczas podpisywania umowy oraz spłacenia reszty dopiero na koniec okresu kredytowania. Z tego też powodu wartość kredytu jest znacznie niższa niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań kredytowych.

Kredyt 50/50 u dealera samochodowego

Obecnie kredyty typu 50/50 oferowane są również u autoryzowanych dealerów samochodowych. Rozwiązanie to posiada m.in. koncern Renault w ramach oferty Renault Finansowanie. Jeśli zatem, któryś z dostępnych modeli z szerokiej oferty francuskiego producenta znajduje się w orbicie naszych zainteresowań, może być to dla nas bardzo ciekawa propozycja – https://www.renaultfinansowanie.pl/promocje/kredyt-50/50.

Musimy wiedzieć, że wybierając auto, którego wartość wynosi 70 692 zł, a wpłata własna to 35 320 zł, druga rata spłacana na koniec okresu kredytowania będzie powiększona o dodatkowe opłaty i osiągnie wartość 37 085,48 zł (dane te uzyskane zostały przy założeniu, że RRSO wyniesie 5,01%, oprocentowanie w skali roku 0%, natomiast opłata przygotowawcza 1765,98 zł).

Czy warto? Jeśli jesteśmy osobami niecierpliwymi lub potrzebujemy nowego auta w jak najszybszym czasie (jednak nie posiadamy pełnej kwoty), będzie to zdecydowanie oferta godna uwagi!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj