Witacze nie tylko dla miast

Witacze są to konstrukcje postawione przy wjeździe do miejscowości, które można spotkać zazwyczaj na rogatkach miast. Jednak witacz nie jest dedykowany tylko dla miast. Okazuje się, że mniejsze gminy i większe regiony równie chętnie korzystają z tego typu rozwiązań, ponieważ jest to dobra okazja do przedstawienia swojej małej ojczyzny. Taka prezentacja powoduje, że kierowca poprzez jedno spojrzenie może poznać wiele interesujących ciekawostek, a to wszystko zasługa właśnie witacza.

Witacze są widoczne i zachęcają

Nie bez powodu, utarło się mówić, że witacze stanowią wizytówkę miejscowości. Są one widoczne już z daleka i kierowca mimowolnie zwraca na nie uwagę. Witacz nie zawsze musi mieć bryłę graniastosłupa z napisem „Witaj w…”. Czym bardziej kreatywne podejście do projektu tym lepiej, bo w natłoku informacji, naszym celem jest zatrzymać wzrok mieszkańca, turysty czy inwestora, zaciekawić, być zapamiętanym, wyróżnić się.

Aby witacz pełnił swoją funkcję na lata, potrzebne są do jego wykonania dobre jakościowo materiały. Aspekty techniczne najlepiej zostawić ekspertom w tej dziedzinie. Przykłady witaczy można znaleźć na stronie https://graffico.pl/witacze/

Witacze dla miast to świetna i efektowna wizytówka

Świetnie promują mniejsze miejscowości

Zazwyczaj wiemy, jakie atrakcje turystyczne można zobaczyć w większych miastach. Dla mniejszych gmin witacz może być świetnym nośnikiem informacji i promocji. Niekiedy takie miejscowości mają wiele ciekawych atrakcji turystycznych, o których nie sposób się dowiedzieć, nie będąc mieszkańcem. Witacz może komunikować najważniejsze atrakcje, imprezy sportowe i muzyczne. Jednym zdaniem, witacz jest świetnym rozwiązaniem, które promuje mniejsze miejscowości – Wiele miejscowości może pochwalić się niespotykanymi atrakcjami turystycznymi – mówi Jarosław Włodarczyk, właściciel firmy Graffico, która produkuje między innymi witacze – witacze są świetnym rozwiązaniem, aby zrobić na kimś pierwsze dobre wrażenie – dodaje.

Różne funkcje witaczy

Aktualnie witacz nie musi pełnić funkcji tylko witającej. Liczniki, wskaźniki, różne konstrukcje brył – wszystkie te nowoczesne techniki pozwalają na znacznie więcej!

Absolutną nowością są pylony informujące o jakości powietrza. Takie rozwiązanie pomaga uświadamiać mieszkańców o stanie zanieczyszczenia. Jeśli miasto zmaga się ze smogiem, można wykorzystać witacze FAIR AIR eksponujące jakość powietrza do zwiększenia świadomości mieszkańców na temat źródeł zanieczyszczeń, do inspirowania do zmian przyzwyczajeń. Z kolei, miejscowości, które mogą pochwalić się dobrym stanem powietrza, jak najbardziej powinny pochwalić się tym i nieść tę informację dalej, zachęcając tym samym inne regiony do podobnych inicjatyw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj