Do czego służy monitoring GPS?

Nowoczesny lokalizator staje się coraz popularniejszym sprzętem. Pozwala on na bezpieczeństwo, kontrolę kierowców oraz redukuje koszty. Narzędzie może być stosowane dla samochodów osobowych jak i prywatnych. W każdym przypadku decydujesz się na bezpieczne, skuteczne i zdecydowanie opłacalne rozwiązanie.

Jak działa lokalizator GPS?

Wielu kierowców kieruje się hasłem „samochód służbowy to najlepszy samochód”. Wiele z nich nie zdaje sobie sprawy jak niebezpieczna i kosztowna może być bezmyślna jazda. Dlatego stworzono to świetnie narzędzie, dzięki któremu można ominąć wiele nieprzyjemności.

Lokalizator samochodu może być świetnym zaoszczędzeniem na kosztach, a przez to może nam przynieść spory zysk. Standardowy lokalizator samochodów jest niewielkim i małym urządzeniem, dlatego ze spokojem zdołasz go zamocować nawet w trudno dostępnych miejscach twojego pojazdu. Odpowiednio wykorzystywany GPS gwarantuje spore oszczędności związane z eksploatacją.

W jakich celach jest użytkowany monitoring GPS?

Lokalizację pojazdów można porównać z bezpieczeństwem pracowników. Zwiększa bezpieczeństwo twoich pracowników oraz osób trzecich. Bardzo dużo kierowców przekracza dozwoloną prędkość, która jest niebezpieczna dla kierowcy i innych uczestników ruchu. Zazwyczaj osoby siedzące za kierownicą samochodów, przekraczają dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Zwłaszcza w dużych miastach trzeba uważać na popełniane ryzykowne manewry, które mogą sprowadzić nas do tragedii.

Dla kogo ?

Małe urządzenie również nadaje się do samochodów prywatnych. Dzięki niemu zwiększysz bezpieczeństwo swoje, twoich bliskich oraz innych uczestników ruchu drogowego. Urządzenie jest małe oraz niedrogie. Mimo tego funkcjonalność jest trudna do przecenienia.

Nadajnik świetnie przyda się nie tylko tobie, ale również pracownikom, którzy z zadowoleniem na twarzach przyjmą takowy sprzęt. Już nie będą musieli generować raportów z przebiegów, ponieważ wszystko odbywa się automatycznie. Sporządzanie przebiegów pomiędzy raportami prywatnymi, a służbowymi, będzie odbywać się za pomocą jednego przycisku. Dzięki monitoringu GPS będziesz mógł przyczyniać się do wydajności pracowników oraz produkcja floty wejdzie na nowy poziom zadowolenia.

Gannet – system lokalizacji pojazdu po kradzieży.

2 KOMENTARZE

  1. GPS to trafiona inwestycja. Za każdym razem, kiedy widzę na mapie samochód w trasie, wiem że opłacało się zaczynać lokalizować samochody. Co do ceny – niedrogie urządzenie, to pojęcie względne. Za dobry lokalizator trzeba zapłacić nawet 500 zł. Ale warto – widać błędy, prędkości.

  2. GPS przydaje się nie tylko po mieście. Powiedziałbym, że na dłuższych trasach sprawdza się lepiej. Widać to po raportach i spalaniu. Kolejny ważny wątek to sprzęt. Musi być dobry, więc oferty za 100 -200 zł za urządzenie to średni pomysł. Nie mam dużej floty, ale od więcej niż 2 lat jeżdżę na sprzęcie IKOL i jest naprawdę ok u mnie i w pozostałych autach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj