Oryginalne gadżety dla firmy

Czasy kiedy tylko kubki lub długopisy były gadżetami firmowymi, już dawno minęły. Aby zapaść w pamięć klientom, warto rozważyć bardziej oryginalne pomysły na upominki, które jednocześnie będą pełnić rolę marketingową. Co wybrać, aby gadżety firmowe były zarówno praktyczne jak i kreatywne?

Kreatywne pomysły na gadżety firmowe

W obecnych czasach oryginalność oraz kreatywność, aby wyróżnić się na tle konkurencji to podstawowe działanie dla firm z każdej branży. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów upominków, które są zarówno praktyczne jak i pomysłowe. W tych czasach posiadanie firmowego kubka czy długopisu nie jest niczym wyjątkowym, dlatego warto poświęcić chwilę na zastanowienie się nad bardziej kreatywnymi pomysłami.

Podkładka na biurko

Każdy, kto pracuje w biurze, doskonale zna ten oryginalny gadżet. Podkładka na biurko jest inaczej nazywana biuwarem i pełni jednocześnie rolę notesu, kalendarza oraz podstawki pod laptop lub komputer. Jest to element, na który zdecydowanie zwraca się uwagę podczas pracy, dlatego warto wziąć to pod uwagę, projektując taki gadżet. W związku z tym podkładka na biurko powinna być estetyczna oraz przyjemna dla oka. Projektując biuwar należy również wziąć pod uwagę jego praktyczność, ponieważ jest to miejsce na notatki pracowników. Bardzo często na podkładce znajduje się również kalendarz, który przydaje się podczas planowania na przykład spotkania. Ze względu na praktyczne oraz estetyczne aspekty biuwara, jest to świetny pomysł na gadżet firmowy.

Planner

Plannery są bardzo dobrym pomysłem na gadżet firmowy. Jest to zarówno świetny upominek dla nowego pracownika jak i klienta, ponieważ obydwie osoby docenią miejsce na notatki. Dodatkowo planery nie są zwykłymi notatnikami, ponieważ mają charakterystyczny układ stron. Konkretny układ zależy od producenta, lecz najczęściej znajdują się takie rubryki jak: priorytety, lista zadań oraz miejsce na notatki. Dodatkowym i ciekawym elementem jest dodanie loga firmy na plannerze. Dzięki temu klient, który dostanie taki prezent, łatwiej zapamięta nazwę firmy. Tego typu notatnik to również świetny upominek dla pracownika, który będzie mógł dokładnie zaplanować swoją pracę.

Filcowe podkładki

Kolejnym oryginalnym pomysłem na upominek firmowy są filcowe podkładki. Jest to nie tylko bardzo praktyczny dodatek, ale również estetyczny. Podkładki przydają się w każdej firmie oraz w każdym domu. Ogromnymi zaletami filcu są: wysoka odporność na zużycie, lekkość materiału, szybkie czyszczenie oraz prosta konserwacja. Oprócz tego podkładki filcowe mogą być w przeróżnym kształcie oraz można bez problemu nanieść na ten materiał logo firmy. Taki gadżet jest nie tylko praktyczny, ale również, w przypadku umieszczenia logo, pełni funkcję marketingową i wizerunkową.

Kalendarz na biurko

Istnieje wiele różnych projektów kalendarzy na biurko, które świetnie sprawdzą się w biurach. Jest to upominek, który przyda się każdemu pracownikowi, a dodatkowo urozmaici biurko. Jednak zastanawiając się nad kalendarzem firmowym, należy wziąć pod uwagę walory estetyczne, tzn. neutralne kolory, dobrze zaplanowany design i rozkład strony. Oczywiście dodanie logo firmy jest dobrą praktyką, jednak trzeba pamiętać, że nie jest to najważniejsza część kalendarza. Ten upominek ma być przede wszystkim praktyczny, a przy okazji cieszący oko, ponieważ tylko w takim przypadku klient lub pracownik będzie chciał postawić kalendarz na swoim biurku.

1 KOMENTARZ

  1. Jeżeli nie wiesz jaki gadżet wybrać oraz jak zareklamować własną firmę to zapraszam na udział w Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku RemaDays, które odbędą się w dniach od 16 do 18 lutego 2022 r. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Aż 450 wystawców z 17 krajów. możliwość szkoleń + bardzo fajne warsztaty. Na prawdę polecam !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj