FAQ

  •  Kim jest Asystent Zarządu? Asystent Zarządu może pracować we wszystkich firmach, gdzie powołany jest Zarząd. Asystent Zarządu to osoba, która otrzymuje poważniejsze zadania niż sekretarka, jest to samodzielne stanowisko. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za wspomaganie Zarządu w wykonywaniu obowiązków służbowych oraz sprawne funkcjonowanie biura Zarządu. Do głównych obowiązków należy, m.in.: obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, prowadzenie kalendarza spotkań zarządu, sporządzanie dokumentacji z posiedzeń i uchwał zarządu spółki, wsparcie zarządu w bieżącej działalności.
  • Na jakiej podstawie odbywa się współpraca z Asystent4You? Współpraca z Asystent4You jest poprzedzona wspólnymi ustaleniami, które dotyczą zakresu działań i sposobu komunikacji a które zawarte są później w umowie o współpracy. Wiemy, jak ważna jest dyskrecja i zaufanie, również w biznesie. Jeśli masz życzenie, proponujemy ze swej strony zapis o zachowaniu w tajemnicy postanowień umowy.
  • Jakie są korzyści ze zlecania spraw biurowych firmie zewnętrznej? Oprócz korzyści finansowych wynikających z oszczędności związanych z utrzymywaniem pracownika na etacie i otrzymaniem faktury VAT za usługi, należy też wspomnieć o elastyczności proponowanej przez nas formy współpracy. Usługi zlecasz, kiedy ich potrzebujesz. Nie ma sensu płacić pracownikowi za samą obecność w biurze. Rozliczenie dotyczy wymiernych efektów. W miarę potrzeb, zakres obsługi może być zwiększany lub zmniejszany. Asystent4You to nie korporacja, dlatego możemy pozwolić sobie na indywidualne podejście do klienta. Masz kontakt z realną osobą, której będzie zależeć na wspólnych sukcesach.
  • Jak Asystent4You może wesprzeć osoby prywatne? Oferta Asystent4You jest również skierowana do osób indywidualnych. Wynika to m.in. z elastyczności zakresu współpracy. Często sprawy prywatne wpływają na życie zawodowe. Dlatego Asystent4You oferuje również i takie wsparcie. Może za Ciebie np. wyszukać najtańsze oferty połączeń samolotowych, zarezerwować bilety do teatru czy kina. Jeśli szukasz pracy, może przygotować Twoją aplikację. Na terenie Łodzi może odebrać dziecko z przedszkola, jeśli np. musisz zostać dłużej w pracy. Może zrobić i dostarczyć zakupy starszej czy chorej osobie, jeśli bliscy są poza domem. To są przykłady, a możliwości jest wiele.